Rzeszów - Wtorek, 11.11.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. Kolejne 40 osób wyzdrowiało, 17 nowych przypadków [10.09.2020]

Dodano: 10.09.2020 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Jak informuje Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, 10 września 2020 r. w województwie podkarpackim potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 40 osób wyzdrowiało.
 
Najwięcej nowych przypadków zakażenia koronawirusem potwierdzono w powiecie dębickim (4 osoby). Po dwa przypadki odnotowano w powiatach: leżajskim, lubaczowskim, ropczycko-sędziszowskim  oraz w Rzeszowie. Po jednym przypadku potwierdzono w powiatach: jarosławskim, leskim, mieleckim, rzeszowskim i stalowowolskim.

Kolejne 40 osób, które wyzdrowiały to mieszkańcy 13 powiatów województwa.
 
Aktualna sytuacja na Podkarpaciu
 
- przebadano ogółem 77 186 prób pobranych od mieszkańców województwa
- pod nadzorem pozostaje 12 osób
- 1803 osób poddane jest kwarantannie
- 451 osób przebywa w izolacji
- hospitalizowanych jest 130 osób
- badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 2800 przypadków zakażenia
- 2124 osób wyzdrowiało
- 95 osób zakażonych zmarło
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Narolu

PODKARPACIE. 42-letni rowerzysta został potrącony przez osobowe bmw. Pomimo reanimacji, życia kierującego jednośladem nie udało się uratować.

Podkarpacie

Ciężarówka uderzyła w samochód osobowy. Kierowca nie przeżył

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę na drodze krajowej nr 19 w Baryczce w powiecie strzyżowskim. Ciężarowy daf uderzył w osobowego seata. Kierowa osobówki nie przeżył.

Podkarpacie

Medyka. Bus uderzył w naczepę ciężarówki, zginęły dwie osoby

PODKARPCIE. W nocy ze środy na czwartek na DK28 w Medyce, bus przewożący 7 pasażerów uderzył w samochód ciężarowy. W wypadku zginęły dwie osoby.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Przeworsku. Nie żyje 6-letni chłopiec

PRZEWORSK. Do zdarzenia doszło dziś po godz. 7:00 na drodze krajowej nr 94 w Przeworsku.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci mają nowe radiowozy

PODKARPACIE. Tabor podkarpackiej policji powiększył się o dziesięć nowych radiowozów marki Suzuki Swace. Wczoraj zaparkowały na Podkarpaciu, a już wkrótce trafią do funkcjonariuszy z komend powiatowych.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Sędziszowie Małopolskim

PODKARPACIE. 46-letni kierowca motocykla stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przepust. Pomimo reanimacji, mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Wydrążono ponad 121 m tunelu na S19 Rzeszów Południe – Babica

PODKARPACIE. Docelowo będzie miał nieco ponad ponad 2 kilometry długości.

Podkarpacie

W Bezmiechowej otwarto Centrum Obserwacyjnego Polskiej Agencji Kosmicznej

RZESZÓW. Na terenie Akademickiego Ośrodka Szybowcowego Politechniki Rzeszowskiej w Bezmiechowej odbyło się oficjalne otwarcie Centrum Obserwacyjne Polskiej Agencji Kosmicznej (POLSA). Umożliwi ono obserwację przestrzeni kosmicznej. Będzie również służyło do wsparcia procesów dydaktycznych...

Reklama