Rzeszów - Poniedziałek, 11.05.2026
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. Kolejny rekord zakażeń IV fali [3.11.2021]

Dodano: 03.11.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 451 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. To najwięcej od 22 kwietnia tego roku, kiedy to odnotowano 485 przypadków. Kolejne 193 osoby wyzdrowiały. W wyniku zakażenia COVID-19 i występowania chorób współistniejących zmarły trzy osoby.

Powiaty z największą liczbą przypadków to miasto Rzeszów (82), a także powiat rzeszowski (65) i stalowowolski (40).

Pozostałe nowe zakażenia wg powiatów:
 
bieszczadzki 9
brzozowski 9
dębicki 18
jarosławski 10
jasielski 22
kolbuszowski 12
krośnieński 10
leżajski 4
lubaczowski 10
łańcucki 14
mielecki 22
niżański 12
przemyski 13
przeworski 24
ropczycko-sędziszowski 6
sanocki 12
strzyżowski 16
tarnobrzeski 4
leski 9
Krosno 4
Przemyśl 16
Tarnobrzeg 8

Na kwarantannie przebywają obecnie 10368 osób. Wykonano 4156 testów, z czego 509 było z wynikiem pozytywnym.
Reklama

W szpitalach województwa podkarpackiego dla pacjentów chorych na COVID-19 dostępnych jest obecnie 855 łóżek, z których 593 są aktualnie zajęte. 70 pacjentów korzysta z respiratorów. 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu [6.09.2021]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie znalazło się na trzecim miejscu w kraju pod względem liczby nowych zakażeń. 

Podkarpacie

We wrześniu umowa na realizację kolejnego odcinka S19

PODKARPACIE. Przetarg na realizację inwestycji pozytywnie przeszedł kontrolę Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia [3.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło w 26 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. 28 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus. 17 nowych zakażeń na Podkarpaciu [2.09.2021]

PODKARPACIE. W czwartek (2.09) w województwie podkarpackim potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało 16 osób. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Ulewy na Podkarpaciu. Kilkadziesiąt interwencji strażaków

PODKARPACIE. Najwięcej wyjazdów odnotowano w powiatach mieleckim, dębickim i rzeszowskim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zakażeń od czerwca [1.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 28 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Trześni. 23-letni kierowca dachował. Zmarł w szpitalu

PODKARPACIE. 23-letni kierowca audi, stracił panowanie nad autem, uderzył w drzewo i dachował. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

29-latek "przeleciał" volkswagenem przez rondo

PODKARPACIE. W wypadku ucierpiały dwie osoby.

Reklama