Rzeszów - Wtorek, 19.08.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Jak wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia, w ciągu ostatniego tygodnia w województwie podkarpackim odnotowano 1315 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 10 osób, z czego 7 miało choroby współistniejące.

Dzienna liczna zakażeń i zgonów na Podkarpaciu w okresie od 18.08 do 24.08.2022 r.
  • 18.08.2022 – 226 zakażeń, 4 zgony
  • 19.08.2022 – 238 zakażeń, 2 zgony
  • 20.08.2022 – 249 zakażeń, 1 zgon 
  • 21.08.2022 – 39 zakażeń, brak zgonów
  • 22.08.2022 – 49 zakażeń, brak zgonów
  • 23.08.2022 – 304 zakażenia, brak zgonów
  • 24.08.2022 – 208 zakażeń, 3 zgony
W ciągu ostatniego tygodnia wykonano 3766 testów.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zamknięto przychodnię w Przeworsku w związku z podejrzeniem koronawirusa

PRZEWORSK. W Przeworsku zamknięto przychodnię i poddano dezynfekcji w związku z podejrzeniem koronawirusa u jednego z pacjentów.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [6.03.2020]

Na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 188 osób, natomiast 9 jest hospitalizowanych.

Podkarpacie

Podkarpacie: 159 osób pod nadzorem epidemiologicznym w związku z koronowirusem

PODKARPACIE. Wszystkie są zdrowe. Dodatkowo trwa hospitalizacja 6 osób – są one w trakcie badań.

Podkarpacie

132 osoby na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym, 2 hospitalizowane


​Dotychczas na Podkarpaciu nie stwierdzono żadnego przypadku osoby zarażonej koronawirusem  SARS-CoV-2.  

Podkarpacie

Bieszczady zostaną objęte programem "Dostępność Plus"

O większej dostępności Bieszczad dla osób ze szczególnymi potrzebami rozmawiano podczas konferencji poświęconej programowi „Dostępność Plus”.

Podkarpacie

S-19 Podgórze - Kamień z pozwoleniem na budowę

Wojewoda Podkarpacki podpisała przedostatnią (piątą z sześciu) decyzję o zezwoleniu na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S-19 Podgórze - Kamień.   

Podkarpacie

109 osób na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym

 Dotychczas na Podkarpaciu nie stwierdzono żadnego przypadku osoby zarażonej koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Ruszyły zgłoszenia do szóstej edycji Rajdu Rzeszowiak

6. Rajd Rzeszowiak otworzy rajdowe zmagania na Podkarpaciu. Zawody odbędą się w dniach 20-21 marca na trasach Rajdu Rzeszowskiego. Ruszyły zgłoszenia do rajdu.

Reklama