Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Koronawirus na Podkarpaciu: Ponad 150 zakażeń, 35 zgonów [27.04.2021]

Dodano: 27.04.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 157 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 379 osób.

W porannym raporcie odnotowano 35 przypadków śmiertelnych. 4 osoby zmarły wyłącznie z powodu Covid-19, a 31 osób na choroby współistniejące wraz z Covid-19.

7563 osób objętych jest kwarantanną. Wykonano 3635 testów, w tym 437 z wynikiem pozytywnym.

Na Podkarpaciu dostępnych jest 2406 łóżek „covidowych”, z których 1329 jest aktualnie zajęte. Dla najcięższych przypadków wolnych jest 75 respiratorów, z 242 dostępnych.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 5
brzozowski 3
dębicki 24
jarosławski 4
jasielski 10
kolbuszowski 3
krośnieński 13
leżajski 2
lubaczowski 5
łańcucki 6
mielecki 13
niżański 3
przemyski 4
przeworski 4
ropczycko-sędziszowski 2
rzeszowski 9
sanocki 2
stalowowolski 14
strzyżowski 2
tarnobrzeski 2
leski 3
Krosno 3
Przemyśl 6
Rzeszów 9
Tarnobrzeg 6

 
Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

50 tys. rezerwistów dostanie wezwanie do wojska. 3 tys. dotyczyć będzie samego Podkarpacia

PODKARPACIE. W 2020 roku mają się odbyć ćwiczenia wojskowe, w których udział weźmie 3 tys. rezerwistów z województwa podkarpackiego. Łącznie w całym kraju  rozesłanych zostanie 50 tys. wezwań.

Podkarpacie

W Jarosławiu powstanie ponad 600 metrowy most

JAROSŁAW. 6 marca 2020 r. została podpisana umowa na stworzenie projektu mostu przez rzeke San w Jarosławiu wraz z nowym połączeniami drogowymi.

Podkarpacie

Zamknięto przychodnię w Przeworsku w związku z podejrzeniem koronawirusa

PRZEWORSK. W Przeworsku zamknięto przychodnię i poddano dezynfekcji w związku z podejrzeniem koronawirusa u jednego z pacjentów.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [6.03.2020]

Na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 188 osób, natomiast 9 jest hospitalizowanych.

Podkarpacie

Podkarpacie: 159 osób pod nadzorem epidemiologicznym w związku z koronowirusem

PODKARPACIE. Wszystkie są zdrowe. Dodatkowo trwa hospitalizacja 6 osób – są one w trakcie badań.

Podkarpacie

132 osoby na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym, 2 hospitalizowane


​Dotychczas na Podkarpaciu nie stwierdzono żadnego przypadku osoby zarażonej koronawirusem  SARS-CoV-2.  

Podkarpacie

Bieszczady zostaną objęte programem "Dostępność Plus"

O większej dostępności Bieszczad dla osób ze szczególnymi potrzebami rozmawiano podczas konferencji poświęconej programowi „Dostępność Plus”.

Podkarpacie

S-19 Podgórze - Kamień z pozwoleniem na budowę

Wojewoda Podkarpacki podpisała przedostatnią (piątą z sześciu) decyzję o zezwoleniu na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S-19 Podgórze - Kamień.   

Reklama