Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Koronawirus. Na Podkarpaciu wyzdrowiało kolejne 12 osób. Dwa nowe przypadki zakażenia [26.04.2020]

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Mamy 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 12 osób wyzdrowiało.

Kolejne  osoby, które wyzdrowiały to:
  • 6 osób z powiatu jasielskiego ( cztery kobiety i dwóch mężczyzn)
  • 3 osoby z powiatu leżajskiego ( dwie kobiety i mężczyzna)
  • 2 osoby z powiatu stalowowolskiego (dwóch mężczyzn)
  • 1 kobieta z powiatu leskiego
 
2 nowe potwierdzone przypadki  to:
 
  • starszy mężczyzna z powiatu tarnobrzeskiego (hospitalizacja)
  • starszy mężczyzna z powiatu przemyskiego (hospitalizacja)
Łączna liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim to 313 osób. Aktualnie pod nadzorem pozostaje 78 osób,  3334 poddane jest kwarantannie, a w izolacji domowej przebywa 43.  Hospitalizowanych jest  148  osób. 173 osoby wyzdrowiały.  Na Covid-19 zmarło 16 osób.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Podpisano umowę na budowę obwodnicy Narola

PODKARPACIE. „Za dwa lata pojedziemy nową obwodnicą Narola” – zapowiedział marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl podczas podpisania umowy z wykonawcą inwestycji.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zgonów od początku pandemii [18.11.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatnich 24 godzin potwierdzono 777 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Kolejne wsparcie dla podkarpackich szpitali na walkę z Covid-19

PODKARPACIE. 76 respiratorów i 83 kardiomonitory trafiło do podkarpackich szpitali. To kolejne wsparcie z Agencji Rezerw Materiałowych.

Podkarpacie

11-latek potrącony przez samochód. Śmigłowiec zabrał go do szpitala w Rzeszowie

PODKARPACIE. Obrażenia 11-latka nie zagrażają jego życiu.

Podkarpacie

Szlaki w Bieszczadzkim Parku Narodowym znów otwarte

PODKARPACIE. Przez blisko 2 tygodnie niektóre szlaki w Bieszczadzkim Parku Narodowym były nieczynne z powodu remontu. Od 16 listopada wszystkie trasy są już dostępne dla turystów.

Podkarpacie

Dostawczakiem uderzył w wiadukt kolejowy

PODKARPACIE. 30-letni kierowca dostawczego Iveco nie zmieścił się pod wiaduktem. Mężczyzna kierował się nawigacją i nie zauważył znaku. 

Podkarpacie

Dwa ogniska koronawirusa na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Sanepid podał aktualne dane dotyczące ognisk koronawirusa w województwie podkarpackim.

Reklama