Rzeszów - Środa, 04.02.2026
Reklama

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [18.01.2021]

Dodano: 18.01.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 83 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło kolejne 4 osoby.

Od początku pandemii w województwie podkarpackim potwierdzono łącznie 63 867 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

W dzisiejszym raporcie MZ, odnotowano 4 nowe przypadki śmiertelne. 2 osoby miało choroby współistniejące. Do tej pory zmarło 2042 mieszkańców Podkarpacia.

Województwo Podkarpackie dysponuje 1627 łóżkami covidowymi, z których obecnie zajętych jest 660. Dla najcięższych przypadków wolnych jest 104 respiratory, z dostępnych 170.

Nowe potwierdzone przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 0
brzozowski 1
dębicki 5
jarosławski 3
jasielski 1
kolbuszowski 0
krośnieński 0
leżajski 12
lubaczowski 8
łańcucki 5
mielecki 2
niżański 3
przemyski 1
przeworski 3
ropczycko-sędziszowski 6
rzeszowski 16
sanocki 1
stalowowolski 2
strzyżowski 1
tarnobrzeski 0
leski 0
Krosno 1
Przemyśl 1
Rzeszów 11
Tarnobrzeg 0

Reklama
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na A4. Zginął 83-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Do wypadku doszło na autostradzie A4 w miejscowości Wola Wielka.

Podkarpacie

W weekend wzmożony ruch pojazdów wojskowych na trasie Rzeszów - Nowa Dęba

PODKARPACIE. W nocy z soboty na niedzielę (22 na 23 października br.) z Rzeszowa na poligon w Nowej Dębie wyruszy kolumna pojazdów wojskowych. 

Podkarpacie

Zamówił kilka ton cukru, stracił kilka tysięcy złotych

PODKARPACIE. Mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego padł ofiarą oszusta.

Podkarpacie

Dwa śmiertelne wypadki na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Gwoźnicy Górnej zginął 81-letni motorowerzysta, z kolei w Czudcu renault śmiertelnie potrąciło 64-letnią pieszą.

Podkarpacie

Wypadek w Samoklęskach. Traktor rozpadł się na dwie części, 3 osoby ranne

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci kontrolowali pieszych. Ujawnili 250 wykroczeń

PODKARPACIE. Przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, to najczęstsze wykroczenie jakiego dopuszczali się piesi podczas wczorajszych działań podkarpackiej policji pod hasłem „Widoczny pieszy”.

Podkarpacie

34-latka miała blisko 4 promile. Wiozła autem trzy osoby, w tym dwoje dzieci

PODKARPACIE. 34-letnia mieszkanka gminy Ostrów w powiecie ropczycko-sędziszowskim odpowie za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Podkarpacie

Zderzenie ciężarówki z seatem na DK9 w Chmielowie. 3 osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12:00.

Reklama