Rzeszów - Czwartek, 08.05.2025
Reklama

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [9.02.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowały najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na Podkarpaciu.

W województwie podkarpackim potwierdzono 158 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W porannym raporcie potwierdzono śmierć 5 osób; wszystkie te osoby miały choroby współistniejące. Wyzdrowiało kolejne 190 osób. 4937 mieszkańców województwa poddanych jest kwarantannie.

W ciągu ostatniej doby na Podkarpaciu wykonano 2120 testów, z których 216 było z wynikiem pozytywnym.

Województwo Podkarpackie dysponuje 1492 łóżkami covidowymi, z których obecnie zajętych jest 719. Dla najcięższych przypadków wolnych jest 68 respiratorów z dostępnych 150.
 
Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 1
brzozowski 5
dębicki 7
jarosławski 3
jasielski 5
kolbuszowski 7
krośnieński 10
leżajski 2
lubaczowski 10
łańcucki 5
mielecki 8
niżański 5
przemyski 4
przeworski 3
ropczycko-sędziszowski 3
rzeszowski 10
sanocki 15
stalowowolski 6
strzyżowski 3
tarnobrzeski 6
leski 2
Krosno 8
Przemyśl 0
Rzeszów 19
Tarnobrzeg 10
Reklama

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Uderzył samochodem w wózek. 8-miesięczne niemowlę wypadło

KOLBUSZOWA. 8-miesięczne niemowlę wypadło z wózka, po tym jak uderzył w nie samochód. Dziecko trafiło do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. 11 przypadków zakażenia [16.03.2020]

PODKARPACIE. Potwierdzono dwa nowe przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV2 na Podkarpaciu. 

Podkarpacie

Szósty przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Sześć osób zakażonych koronawirusem, 1139 pod nadzorem, blisko 400 w kwarantannie domowej – tak wygląda aktualna sytuacja w związku z koronawirusem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Dwa nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Polsce u kolejnych siedmiu osób potwierdzono zakażenie koronawirusem. Dwie z nich są z Podkarpacia.

Podkarpacie

Rajd Rzeszowiak przełożony

W związku z aktualna sytuacja epidemiologiczną, organizatorzy Rajdu Rzeszowiak zdecydowali o jego przełożeniu na inny termin. Nowy termin zawodów zostanie podany tak szybko jak to będzie możliwe.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [12.03.2020]

PODKARPACIE. 3 osoby zakażone koronawirusem, 607 osób pod nadzorem, 146 w kwarantannie domowej, 12 hospitalizowanych...

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW. Silnie powieje na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało komunikat o silnych wiatrach, które wystąpią dziś w 10 powiatach na terenie województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [11.03.2020]

Jedna osoba zakażona koronawirusem, 422 osoby pod nadzorem, 93 w kwarantannie domowej, 11 hospitalizowanych...

Reklama