Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu. Zmarło 21 osób [8.12.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 204 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 21 osób, z czego 16 miało choroby współistniejące.

Od początku pandemii na Covid-19 na Podkarpaciu zachorowało 53 827 mieszkańców (potwierdzone przypadki). Do tej pory zmarło 1456 mieszkańców województwa.

Podkarpacie dysponuje obecnie 2047 łóżkami „covidowymi”, z czego 958 jest zajętych. Wolne jest 69 respiratorów, ze 184 dostępnych.

Najwięcej nowych zakażeń odnotowano w powiatach: ropczycko-sędziszowskim (25 osób) i stalowowolskim (23 osoby) oraz w Rzeszowie (20 osób).

Pozostałe nowe przypadki wg powiatów to:
Reklama
 
bieszczadzki 0
brzozowski 5
dębicki 6
jarosławski 8
jasielski 6
kolbuszowski 4
krośnieński 10
leżajski 4
lubaczowski 3
łańcucki 12
mielecki 5
niżański 6
przemyski 7
przeworski 6
rzeszowski 16
sanocki 4
strzyżowski 4
tarnobrzeski 2
leski 5
Krosno 3
Przemyśl 10
Tarnobrzeg 10


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1200 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 39 osób [31.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 900 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 18 osób [30.03.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 919 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 128 w Rzeszowie.

Podkarpacie

Ponad 435 tys. osób na Podkarpaciu otrzyma "trzynastkę"

PODKARPACIE. Ponad 435 tys. osób w województwie podkarpackim otrzyma trzynastą emeryturę.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu. Duża liczba ozdrowieńców [29.03.2021]

PODKARPACIE. Ponad 600 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 3 zgony na Podkarpaciu – wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Podkarpacie

Koronawirus. Od soboty twardy lockdown. Zamknięte żłobki i przedszkola, sklepy budowlane, salony fryzjerskie

KRAJ/PODKARPACIE. Nowe obostrzenia zaczną obowiązywać od soboty, 27 marca 2021 r. 

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń w kraju. Na Podkarpaciu blisko 1,5 tys. przypadków [25.03.2021]

PODKARPACIE. „Mamy 34 151 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia” – informuje Ministerstwo Zdrowia. Ta największa dobowa liczba przypadków w kraju od początku pandemii. Na Podkarpaciu potwierdzono dziś 1498 nowych zakażeń, 811 osób...

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zgonów w tym roku [24.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Odnotowano dużą liczbę zgonów na Podkarpaciu.  

Podkarpacie

Tragiczny wypadek przy wycince drzew. Nie żyje 51-letni mężczyzna

PODKARPACIE. 51-letni mieszkaniec gminy Pysznica została śmiertelnie przygnieciony przez drzewo. Policja ustala przyczyny i okoliczności zdarzenia..

Reklama