Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu. Zmarło 21 osób [8.12.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 204 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 21 osób, z czego 16 miało choroby współistniejące.

Od początku pandemii na Covid-19 na Podkarpaciu zachorowało 53 827 mieszkańców (potwierdzone przypadki). Do tej pory zmarło 1456 mieszkańców województwa.

Podkarpacie dysponuje obecnie 2047 łóżkami „covidowymi”, z czego 958 jest zajętych. Wolne jest 69 respiratorów, ze 184 dostępnych.

Najwięcej nowych zakażeń odnotowano w powiatach: ropczycko-sędziszowskim (25 osób) i stalowowolskim (23 osoby) oraz w Rzeszowie (20 osób).

Pozostałe nowe przypadki wg powiatów to:
Reklama
 
bieszczadzki 0
brzozowski 5
dębicki 6
jarosławski 8
jasielski 6
kolbuszowski 4
krośnieński 10
leżajski 4
lubaczowski 3
łańcucki 12
mielecki 5
niżański 6
przemyski 7
przeworski 6
rzeszowski 16
sanocki 4
strzyżowski 4
tarnobrzeski 2
leski 5
Krosno 3
Przemyśl 10
Tarnobrzeg 10


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 10 osób wyzdrowiało. Tylko 2 nowe przypadki [30.06.2020]

PODKARPACIE. 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 10 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Burze na Podkarpaciu. 2350 odbiorców bez prądu

PODKARPACIE. Przez województwo przeszedł front burzowy, który wyrządził liczne szkody w kilku powiatach.

Podkarpacie

GDDKiA: Wszystkie drogi krajowe na Podkarpaciu są przejezdne

PODKARPACIE. Lokalnie występują utrudnienia w ruchu pieszym.

Podkarpacie

Podkarpacka Inspekcja Transportu Drogowego ma cztery nowe radiowozy

PODKARPACIE. Cztery furgony wyposażone w specjalistyczny sprzęt kontrolny trafiły do podkarpackiej ITD. Wartość radiowozów to 1,7 mln zł

Podkarpacie

Sejmik Województwa zajmie się pomocą dla poszkodowanych

PODKARPACIE. Trwa szacowanie szkód w różnych częściach województwa po ulewnych deszczach na Podkarpaciu. Sejmik Województwa ma przygotować w poniedziałek rozwiązania dla ofiar żywiołu.

Podkarpacie

Alert RCB dla Podkarpacia. Ulewny deszcz, burze i wiatr w porywach do 110 km/h

PODKARPACIE. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało SMS’y z ostrzeżeniem do mieszkańców Podkarpacia.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 12 nowych przypadków, 4 osoby wyzdrowiały [29.06.2020]

PODKARPACIE. Łącznie do tej pory potwierdzono 647 przypadków, 368 osób wyzdrowiało, zmarło 50 osób.

Podkarpacie

Premier Morawiecki odwiedził Podkarpacie w związku z sytuacją powodziową

PODKARPACIE. Premier wziął udział w posiedzeniu sztabu kryzysowego.

Reklama