Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Koronawirus. Nowi zakażeni na Podkarpaciu. W Łańcucie zmarł starszy mężczyzna

Dodano: 07.04.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
3 nowe przypadkami zakażenia koronawirusem, 7 ofiara śmiertelna, kolejna osoba wyzdrowiała – oto najnowsze informacje z województwa podkarpackiego. Na chwilą obecna na Podkarpaciu potwierdzono 159 przypadków.

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o 3 nowych przypadkach zakażenia w województwie podkarpackim. To starsza kobieta z powiatu leżajskiego (hospitalizacja), kobieta w sile wieku z powiatu tarnobrzeskiego (izolacja) oraz starszy mężczyzna z powiatu stalowowolskiego (izolacja).

Poinformowano również o kolejnej osobie, która wyzdrowiała. To starsza kobieta z powiatu leżajskiego, która przebywała w Szpitalu w Łańcucie.

Niestety, w szpitalu w Łańcucie zmarł 85-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Uruchomiono pierwszy na Podkarpaciu Punkt Szczepień Powszechnych

RZESZÓW. W Jarosławiu ruszył pierwszy na Podkarpaciu pilotażowy Punkt Szczepień Powszechnych. Punkt będzie w stanie zaszczepić kilkaset osób dziennie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 266 nowych zakażeń, 37 zgonów [20.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe dane z województwa podkarpackiego [19.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Rusza rozbudowa DW 894 na odcinku Hoczew - Polańczyk

PODKARPACIE. Prawie 69 mln zł będzie kosztować kolejna inwestycja drogowa w województwie podkarpackim. Chodzi o 11 km odcinek DW 894 w Bieszczadach. 

Podkarpacie

Utrudnienia na S19 w Nienadówce. Przewróciła się ciężarówka

PODKARPACIE. Kilka godzin mogą potrwać utrudnienia na S19 w Nienadówce. Pas w kierunku Lublina blokuje przewrócona ciężarówka. Wprowadzono ruch wahadłowy.  

Podkarpacie

520 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 55 osób [16.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. 59 zgonów, 923 nowe zakażenia na Podkarpaciu [15.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 923 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Zderzenie busa z pociągiem. Dwie osoby nie żyją

PODKARPACIE. W Hucie Deręgowskiej, w powiecie niżańskim bus wjechał wprost pod pociąg towarowy. W wypadku zginęły dwie osoby. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora oraz przedstawiciele Państwowej Komisji Badań Wypadków Kolejowych.

Reklama