Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Koronawirus. Nowy raport zakażeń na Podkarpaciu [18.08.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 14 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Nie potwierdzono zgonów.

Nowe zakażenia odnotowano w powiatach: bieszczadzkim (1 osoba), jarosławskim (2 osoby), krośnieńskim (1 osoba), mieleckim (1 osoba), niżańskim (1 osoba), rzeszowskim (3 osoby), sanockim (1 osoba), tarnobrzeskim (1 osoba) oraz w Przemyślu, Rzeszowie i Tarnobrzegu (po 1 osobie).  

Wyzdrowiało kolejne 5 osób.  Na kwarantannie przebywa 1957 osób. Wykonano 2366 testów, w tym 24 z wynikiem pozytywnym.

Liczba łóżek w szpitalach województwa podkarpackiego, dla pacjentów chorych na Covid-19 wynosi 312. 32 jest obecnie zajęte. Dla najcięższych przypadków, wolnych jest 50 respiratorów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [4.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Inwestycje kolejowe na Podkarpaciu za ponad 13 mln zł

PODKARPACIE. Powstanie dodatkowy przystanek w Przemyślu, nowe perony na stacjach Hurko i Medyka oraz przejście pod torami w Żurawicy.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na hulajnodze. Nie żyje 62-letni mężczyzna

PODKARPACIE. 62-letni mężczyzna zmarł na skutek obrażeń, jakie odniósł w wyniku przewrócenia się na hulajnodze. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

10 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarły 2 osoby [3.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.   

Podkarpacie

Coraz więcej 100-latków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jak wynika z danych ZUS, w województwie podkarpackim jest 111 stulatków – tyle osób pobiera świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [2.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w powiecie lubaczowskim. Nie żyje 63-latek

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, w Rudzie Różanieckiej w powiecie lubaczowskim. Kierowca peugeota wpadł do rowu. Mężczyzna zginął na miejscu, pasażerka trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. 8 zakażeń na Podkarpaciu [30.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń.

Reklama