Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 31 osób [12.03.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Na Podkarpaciu odnotowano 1023 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W porannym raporcie potwierdzono  31 ofiar śmiertelnych; 28 z nich miało choroby współistniejące.

Wyzdrowiało kolejne 778 osób. Na kwarantannie przebywa obecnie 17798 mieszkańców województwa. Wykonano 3283 testów, w tym 1105 z wynikiem pozytywnym.

W woj. podkarpackim do dyspozycji pacjentów chorych na Covid-19 jest 1939 łóżek szpitalnych, z których 1445 jest zajętych. Województwo dysponuje 190 respiratorami, z których obecnie 164 jest zajęte.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 10
brzozowski 31
dębicki 47
jarosławski 42
jasielski 15
kolbuszowski 25
krośnieński 35
leżajski 23
lubaczowski 15
łańcucki 68
mielecki 61
niżański 19
przemyski 16
przeworski 40
ropczycko-sędziszowski 11
rzeszowski 129
sanocki 56
stalowowolski 33
strzyżowski 22
tarnobrzeski 31
leski 25
Krosno 17
Przemyśl 15
Rzeszów 198
Tarnobrzeg 38

 
Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

74-latek chciał okraść bankomat, użył "domowej bomby"

ŁAŃCUT. Do 10-lat więzienia grozi 74-latkowi, który usiłował okraść bankomat, przy pomocy ładunku wybuchowego własnej roboty. Detonacja "domowej bomby" skończyła się jednak na niewielkich uszkodzeniach automatu i zranieniu samego sprawcy.

Podkarpacie

8 ofert na realizację kolejnego odcinka S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W ramach inwestycji powstanie m.in. 7 estakad na bardzo wysokich podporach oraz 6 wiaduktów.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 40 nowych zakażeń na Podkarpaciu [9.09.2021]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie znalazło się na trzecim miejscu w kraju pod względem liczby nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 

Podkarpacie

Ponad 30 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [8.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 35 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. Wyzdrowiało kolejne 11 osób. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

"Tropiciele Kultury" - nowy, filmowy projekt Podkarpackiego Stowarzyszenia dla Aktywnych Rodzin

PODKARPACIE. Tym razem będzie to seria filmików z udziałem dzieci, która ma „odczarować” wizyty w muzeach i pokazać je z innej perspektywy.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 400 nowych zakażeń w kraju. Na Podkarpaciu 26 przypadków [7.09.2021]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono 26 nowych przypadków. Wyzdrowiało 13 osób. Nie odnotowany żadnych przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu [6.09.2021]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie znalazło się na trzecim miejscu w kraju pod względem liczby nowych zakażeń. 

Podkarpacie

We wrześniu umowa na realizację kolejnego odcinka S19

PODKARPACIE. Przetarg na realizację inwestycji pozytywnie przeszedł kontrolę Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Reklama