Rzeszów - Środa, 20.08.2025
Reklama

Koronawirus. Ponad 230 nowych przypadków na Podkarpaciu [13.01.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 235 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.  Zmarło kolejne 13 osób.

Od początku pandemii w województwie podkarpackim potwierdzono łącznie 62 948 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

W dzisiejszym raporcie MZ, odnotowano 13 nowych przypadków śmiertelnych. 11 osób miało choroby współistniejące. Łączna liczba zgonów na Podkarpaciu wzrosła do 1977 osób.

Obecnie na Podkarpaciu wolnych jest 1038 łóżek dla pacjentów z Covid-19, z dostępnych 1699.  Dla najcięższych przypadków dostępnych jest 171 respiratorów, z czego zajętych jest 75.

Nowe potwierdzone przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 10
brzozowski 9
dębicki 12
jarosławski 11
jasielski 8
kolbuszowski 4
krośnieński 5
leżajski 10
lubaczowski 12
łańcucki 12
mielecki 14
niżański 5
przemyski 9
przeworski 6
ropczycko-sędziszowski 4
rzeszowski 35
sanocki 2
stalowowolski 11
strzyżowski 6
tarnobrzeski 8
leski 2
Krosno 2
Przemyśl 3
Rzeszów 24
Tarnobrzeg 11
Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 500 nowych przypadków na Podkarpaciu [2.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 518 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 31 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [1.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 346 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 20 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. Duży spadek liczby zakażeń i zgonów [30.11.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 201 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 7 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Wyjechał rowerem wprost przed jadącą osobówkę. Zginął na miejscu

PODKARPACIE. 55-letni rowerzysta zderzył się z samochodem osobowym. Mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [28.11.2020]

PODKARPACIE. 713 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 51 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

82-latek wbił się samochodem w blok

PODKARPACIE. 82-letni kierowca citroena uderzył w zaparkowane audi, po czym wjechał na schody prowadzące do klatki i uderzył w budynek. On i jego pasażerka trafili do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 800 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 33 osoby [27.11.2020]

PODKARPACIE. Zmarło 33 osoby, z czego 32 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Zderzenie busa z cysterną w Cmolasie

PODKARPACIE. Na drodze krajowej nr 9 w Cmolasie doszło do zderzenia mercedesa vito i cysterny. Samochody wylądowały w rowie. W wypadku nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.  

Reklama