Rzeszów - Poniedziałek, 25.08.2025
Reklama

Koronawirus. Ponad 500 nowych przypadków na Podkarpaciu [2.12.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 518 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 31 mieszkańców województwa; 25 z nich miało choroby współistniejące.

Od początku pandemii w województwie podkarpackim potwierdzono łącznie 52 292 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Do tej pory zmarło 1329 mieszkańców województwa.

Na Podkarpaciu dostępnych jest 2242 łóżka dla pacjentów z Covid-19, z czego zajętych jest 1100. Dla najcięższych przypadków wolnych 58 respiratorów, z 200 dostępnych.
 
Najwięcej nowych przypadków odnotowano w Rzeszowie (66 osób) oraz w powiatach: rzeszowskim (48 osób) i jarosławskim (45 osób). W powiecie bieszczadzkim nie potwierdzono żadnych nowych zakażeń.
Reklama
Pozostałe nowe przypadki wg powiatów to:

 
brzozowski 10
dębicki 17
jarosławski 45
jasielski 11
kolbuszowski 14
krośnieński 11
leżajski 12
lubaczowski 33
łańcucki 26
mielecki 21
niżański 18
przemyski 37
przeworski 17
ropczycko-sędziszowski 5
sanocki 9
stalowowolski 33
strzyżowski 11
tarnobrzeski 7
leski 11
Krosno 12
Przemyśl 26
Tarnobrzeg 18


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

12-latka potrącona przez ciężarówkę. Śmigłowiec LPR w akcji

TRYŃCZA. 12-letnia dziewczynka kierująca jednośladem, została potrącona przez samochód ciężarowy. Ranna rowerzystka została przetransportowana śmigłowcem LPR do rzeszowskiego szpitala.

Podkarpacie

Łatwiej o paszport. Podkarpacki Urząd Wojewódzki wprowadza udogodnienia

PODKARPACIE. Podkarpacki Urząd Wojewódzki wprowadził ułatwienia dla osób wnioskujących o paszport – punkty paszportowe będą czynne również w soboty, a we wtorki będą pracowały dłużej.

Podkarpacie

Zwłoki mężczyzny w zaparkowanym samochodzie

MIELEC. Przy ulicy Biernackiego, w zaparkowanym samochodzie, ujawniono ciało 64-letniego mieszkańca Mielca. Zwłoki były w stanie rozkładu. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [23.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 12 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 6 osób.

Podkarpacie

7 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Brak zgonów [22.06.2021]

PODKARPACIE.  7 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim – poinformowało Ministerstwo Zdrowia w porannym komunikacie. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Dziś na Podkarpaciu burze z gradem

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa podkarpackiego, w związku z prognozowanymi burzami.

Podkarpacie

33-latek pierwszą ofiarą wody w tym sezonie na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 33-letni mężczyzna utonął w zalewie w Wojkowie. Obowiązuje tam zakaz kąpieli. To pierwsza ofiara wody na Podkarpaciu w tym sezonie letnim.

Podkarpacie

Dachowanie w Dzierdziówce. Nie żyje 48-latek

PODKARPACIE. Trwa ustalanie okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę, w Dzierdziówce. W zdarzeniu śmierć poniósł 48-letni kierowca peugeota.

Reklama