Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Koronawirus. Ponad 800 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 50 osób [14.04.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

W województwie podkarpackim potwierdzono 818 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Z powodu Covid-19 zmarło 9 osób, a z powodu chorób współistniejących z Covid-19 zmarło 41 osób. Łącznie odnotowano 50 zgonów.

Wyzdrowiało kolejne 448 osób. 16 729 osób objętych jest kwarantanną. Wykonano 4135 testów, w tym 890 z wynikiem pozytywnym.

W woj. podkarpackim do dyspozycji pacjentów chorych na Covid-19 jest 2536 łóżek szpitalnych, z których 1912 jest zajętych. Województwo dysponuje 266 respiratorami, z których obecnie 233 jest zajęte.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 9
brzozowski 20
dębicki 28
jarosławski 45
jasielski 30
kolbuszowski 9
krośnieński 24
leżajski 28
lubaczowski 14
łańcucki 67
mielecki 39
niżański 11
przemyski 40
przeworski 31
ropczycko-sędziszowski 12
rzeszowski 79
sanocki 26
stalowowolski 75
strzyżowski 18
tarnobrzeski 32
leski 12
Krosno 16
Przemyśl 39
Rzeszów 97
Tarnobrzeg 16
Reklama

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pijana matka opiekowała się dzieckiem. Miała ponad 3 promile

PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miała 43-letnia kobieta, która opiekowała się swoją 5-letnią córką. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [23.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 167 zakażeń koronawirusem, w tym 19 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Obwodnica Pilzna. Jest umowa na koncepcję programową

PODKARPACIE. Pracownia Inżynierska KLOTOIDA opracuje koncepcję programową dla budowy obwodnicy Pilzna za kwotę blisko 1,5 mln zł. Zgodnie z podpisaną właśnie umową ma na to 12 miesięcy.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 zakażeń na Podkarpaciu, brak zgonów. [22.03.2022]

​PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 201 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 19 ponownych zakażeń

Podkarpacie

Życie rocznego chłopca z Ukrainy było zagrożone. Pomogli policjanci

MEDYKA. Dzięki szybkiej i sprawnej interwencji policjantów, udało się pomóc rocznemu chłopcu z Ukrainy, który wymagał natychmiastowej hospitalizacji. Dziecko na czas trafiło pod opiekę specjalistów.

Podkarpacie

Ruszyła infolinia ZUS w sprawie świadczeń rodzinnych dla obywateli Ukrainy

PODKARPACIE. Infolinia jest dostępna w dni robocze - od poniedziałku do piątku - w godzinach od 8:00 do 18:00.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [21.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 66 zakażeń koronawirusem, w tym 9 ponownych zakażeń. Nie odnotowany przypadków śmiertelnych. Przybyło 184 ozdrowieńców.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 11 osób [16.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 223 zakażenia koronawirusem, w tym 20 ponownych zakażeń.

Reklama