Rzeszów - Sobota, 28.06.2025
Reklama

Koronawirus. Ponad 900 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 18 osób [30.03.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 919 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 128 w Rzeszowie.

W porannym raporcie potwierdzono 18 ofiar śmiertelnych; 17 z nich miało choroby współistniejące. Kolejne 1 242 osoby wyzdrowiało.

Na kwarantannie przebywa obecnie 23 525 mieszkańców województwa. Wykonano 3 468 testów, w tym 1 011 z wynikiem pozytywnym.

Obecnie w województwie dostępnych jest 2 461 łóżka szpitalne dla pacjentów chorych na Covid-19, z których 2 009 jest zajęte. Dla najcięższych przypadków wolnych jest 43 respiratory, z 247 dostępnych.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 16
brzozowski 24
dębicki 42
jarosławski 35
jasielski 23
kolbuszowski 37
krośnieński 38
leżajski 36
lubaczowski 18
łańcucki 37
mielecki 59
niżański 32
przemyski 41
przeworski 17
ropczycko-sędziszowski 9
rzeszowski 76
sanocki 17
stalowowolski 90
strzyżowski 8
tarnobrzeski 50
leski 5
Krosno 18
Przemyśl 26
Rzeszów 128
Tarnobrzeg 37

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 60 zakażeń, 5 zgonów [5.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 68 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 57 osób. Na choroby współistniejące wraz z Covid-19 zmarło 4 osoby; wyłącznie z powodu Covid-19 zmarła 1 osoba.

Podkarpacie

Obwodnica Łańcuta prawie gotowa

ŁAŃCUT. Jeszcze kilka tygodni potrwają prace przy rozbudowie blisko 6-kilometrowego odcinka DK94 Łańcut – Głuchów (tzw. obwodnica Łańcuta). W sobotę teren budowy odwiedził Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk.  

Podkarpacie

30 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [4.10.2021]

​PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 30 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 72 osoby wyzdrowiały. Nie potwierdzono żadnych zgonów.

Podkarpacie

Zderzenie motocyklistów w Izdebkach. Jeden z nich zginął na miejscu

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj po godz. 15:00 w Izdebkach w powicie brzozowskim. W zderzeniu dwóch motocyklistów jeden z nich poniósł śmierć na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [1.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 73 nowych, potwierdzonych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Kolejne 52 osoby wyzdrowiało. Nie potwierdzono przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 81 zakażeń, 5 zgonów [30.09.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 81 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 29 osób wyzdrowiało. Odnotowano 5 zgonów.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek pod Łańcutem. Nie żyje 69-letni mężczyzna

KRZEMIENICA. 69-letni kierowca toyoty, wjechał w betonowy rozgranicznik jezdni. Pomimo reanimacji, mężczyzna zmarł.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 60 nowych zakażeń na Podkarpaciu, najwięcej w Rzeszowie [29.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 67 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 24 osoby. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Reklama