Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [1.06.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

W porannym raporcie odnotowano 3 ofiary śmiertelne; 2 z nich miały choroby współistniejące.

Wyzdrowiało kolejne 23 osoby. Na kwarantannie przebywa obecnie 1962 mieszkańców województwa. Wykonano 2810 testów, w tym 15 z wynikiem pozytywnym.

W szpitalach województwa podkarpackiego, dla pacjentów chorych na Covid-19, dostępnych jest 817 łóżek, z których 165 jest zajęte. Dla najcięższych przypadków wolnych jest 68 respiratorów.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 2
dębicki 1
leżajski 1
mielecki 1
przeworski 1
stalowowolski 1
tarnobrzeski 2
Krosno 2
Rzeszów 1

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Rozpoczyna się budowa nowego mostu kolejowego w Przemyślu

PRZEMYŚL. W listopadzie rozpoczną się prace przy przebudowie mostu kolejowego im. Tadeusza Porembalskiego w Przemyślu i budowie nowej przeprawy przez rzekę San.

Podkarpacie

Zderzenie osobówki z motocyklem w Łańcucie. 2 osoby trafiły do szpitala

ŁAŃCUT. Ruchu na drodze wojewódzkiej nr 877 odbywa się wahadłowo.

Podkarpacie

Wypadek w Łańcucie. Zderzyły się trzy pojazdy

ŁAŃCUT. Łańcuccy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 94 w Łańcucie. W wyniku zderzania trzech pojazdów do szpitala trafiły cztery osoby.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Radymnie

PODKARPACIE. Do wypadku doszło dziś rano. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Podkarpacie

Pierwsza ofiara czadu na Podkarpaciu w tym sezonie

PODKARPACIE. Do tragedii doszło w miejscowości Grzęska w powiecie przeworskim.

Podkarpacie

Fundacja Dr Clown poszukuje wolontariuszy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Poszukiwane są osoby chętne do dzielenia się dobrą energią w szpitalach i placówkach specjalnych w Przemyślu, Rzeszowie i Sanoku. Aby zostać wolontariuszem należy mieć ukończone 18 lat, górnej granicy nie określono. 

Podkarpacie

Oddziały paszportowe zamknięte przez tydzień

PODKARPACIE. Przerwa związana jest z wdrożeniem Rejestru Dokumentów Paszportowych.

Podkarpacie

Kolejny krok w kierunku podpisania umowy na budowę S19 Domaradz - Krosno

PODKARPACIE. Przetarg na realizację inwestycji przeszedł pozytywnie kontrolę uprzednią Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Reklama