Rzeszów - Sobota, 15.11.2025
Reklama

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [10.06.2021]

Dodano: 10.06.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 11 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 15 osób.

Po 2 nowe przypadki potwierdzono w powiecie jarosławskim i w Rzeszowie; po 1 zakażeniu w powiatach: dębickim, jasielskim, kolbuszowskim, lubaczowskim, mieleckim, rzeszowskim oraz w Tarnobrzegu.

W porannym raporcie odnotowano 3 przypadki śmiertelne. 2 osoby zmarły wyłącznie z powodu Covid-19, a 2 osoby na choroby współistniejące wraz z Covid-19.

1459 osób objętych jest kwarantanną. Wykonano 2548 testów, w tym 13 z wynikiem pozytywnym.

Na Podkarpaciu dostępnych jest 460 łóżek „covidowych”, z których 84 jest aktualnie zajęte. Dla najcięższych przypadków wolnych jest 51 respiratorów, z 58 dostępnych.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Silny wiatr na Podkarpaciu. Blisko 100 interwencji strażaków

PODKARPACIE. Połamane drzewa, zerwane dachy – to skutki silnie wiejącego wiatru w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Zderzenie ciężarówki z łosiem

PODKARPACIE. 51-letni kierowca ciężarowego renaulta zderzył się z łosiem, który niespodziewanie wbiegł na ulicę. Uszkodzeniu uległ samochód. Mężczyzna nie odniósł obrażeń, a zwierzę uciekło do pobliskiego lasu.

Podkarpacie

Pędził audi ponad 150 km/h w terenie zabudowanym. Miał blisko 1,5 promila

PODKARPACIE. Samochodem kierował 23-latek, który za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Podkarpacie

Kilkaset przejść dla pieszych na Podkarpaciu będzie doświetlonych

PODKARPACIE. Jeszcze w tym roku GDDKiA planuje doświetlić ponad 180 przejść dla pieszych na Podkarpaciu. Inwestycja o wartości blisko 16 mln zł będzie zrealizowana w ramach Programu Bezpieczna Infrastruktura Drogowa (PBID).

Podkarpacie

Pięć osób podtruło się tlenkiem węgla

JAROSŁAW. Pięć osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala z podejrzeniem podtrucia tlenkiem węgla. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Podkarpacie

W łańcuckim muzeum powstał "Pokój Wyciszenia"

LAŃCUT. ​Jest to miejsce przeznaczone dla osób ze szczególnymi potrzebami, które wymagają krótkiego wypoczynku i odreagowania napięć. Pokój dostępny jest dla wszystkich, bez względu na wiek.  

Podkarpacie

Wypadek na DK28 w Rymanowie. Utrudnienia w ruchu

PODKARPACIE. Do godz. 11:00 mogą potrwać utrudnienia w ruchu na odcinku drogi krajowej nr 28 w Rymanowie. Doszło tam do wypadku z udziałem pieszej. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszego w Trześniowie

PODKARPACIE. 53-letni mężczyzna został potrącony przez samochód. W wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu.

Reklama