Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [12.08.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 14 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Wyzdrowialo kolejne 9 osób. Nie potwierdzono zgonów.

Nowe zakażenia wystąpiły w powiatach: dębickim, jarosławskim, jasielskim, leżajskim, przeworskim, rzeszowskim, stalowowolskim (po 1 osobie), niżańskim (2 osoby) oraz w Rzeszowie (4 osoby).

2177 osób objętych jest kwarantanną. Wykonano 2313 testów, w tym 17 z wynikiem pozytywnym.

Na Podkarpaciu dostępnych jest 312 łóżek „covidowych”, z których 16 jest aktualnie zajęte. Dla najcięższych przypadków wolnych jest 51 respiratorów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zgonów od początku pandemii [18.11.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatnich 24 godzin potwierdzono 777 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Kolejne wsparcie dla podkarpackich szpitali na walkę z Covid-19

PODKARPACIE. 76 respiratorów i 83 kardiomonitory trafiło do podkarpackich szpitali. To kolejne wsparcie z Agencji Rezerw Materiałowych.

Podkarpacie

11-latek potrącony przez samochód. Śmigłowiec zabrał go do szpitala w Rzeszowie

PODKARPACIE. Obrażenia 11-latka nie zagrażają jego życiu.

Podkarpacie

Szlaki w Bieszczadzkim Parku Narodowym znów otwarte

PODKARPACIE. Przez blisko 2 tygodnie niektóre szlaki w Bieszczadzkim Parku Narodowym były nieczynne z powodu remontu. Od 16 listopada wszystkie trasy są już dostępne dla turystów.

Podkarpacie

Dostawczakiem uderzył w wiadukt kolejowy

PODKARPACIE. 30-letni kierowca dostawczego Iveco nie zmieścił się pod wiaduktem. Mężczyzna kierował się nawigacją i nie zauważył znaku. 

Podkarpacie

Dwa ogniska koronawirusa na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Sanepid podał aktualne dane dotyczące ognisk koronawirusa w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Pobili taksówkarza, bo nie chciał zabrać psa

PODKARPACIE. 41-letni taksówkarz z Krosna został brutalnie pobity przez trzy osoby - dwóch mężczyzn i kobietę. 

Reklama