Rzeszów - Poniedziałek, 12.05.2025
Reklama

Koronawirus. Trzy razy więcej wyzdrowień, niż zakażeń. Zmarła kolejna osoba [27.07.2020]

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Na Podkarpaciu wyzdrowiało kolejne 18 osób. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 6 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. W szpitalu w Łańcucie zmarł 57-letni mężczyzna.

Nowe przypadki zakażenia w województwie podkarpackim to 6 kobiet z powiatu jarosławskiego. Wszystkie przebywają w izolacji.

Kolejne 18 osób które wyzdrowiały to 12 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 3 osoby z powiatu przeworskiego, 2 osoby z miasta Przemyśla oraz osoba z powiatu mieleckiego.

W dniu dzisiejszym zmarł 57-letni pacjent szpitala w Łańcucie, mieszkaniec powiatu przemyskiego.

Do tej pory w województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 1188 zakażeń koronawirusem, z czego 729 osób wyzdrowiało, a 60 zmarło.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 45 osób, 2517 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 315 osób. Hospitalizowanych jest 84 osoby.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Czołowe zderzenie skody z dostawczym renault. Trzy osoby przewieziono do szpitala

PODKARPACIE. W wyniku zderzenia skody z dostawczym renaultem, do szpitala zostały przetransportowane trzy osoby.

Podkarpacie

Spada na Podkarpaciu liczba lekarzy. Zgoła inaczej przedstawia się sytuacja pielęgniarek

PODKARPACIE. W Polsce na 10 tys. mieszkańców przypadało 23 lekarzy

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci rozpoczynają akcję „Pieszy”

PODKARPACIE. Dzisiaj w województwie podkarpackim policjanci prowadzą działania pn. „Pieszy”.

Podkarpacie

Uszkodzono rurociąg gazowy. Ewakuowano mieszkańców z ośmiu gospodarstw

PODKARPACIE. Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego PSP w Krośnie w sobotę, 7 grudnia o godz. 10:30.

Podkarpacie

Zgłosił kradzież i wpadł za narkotyki. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany

MIELEC. Sąd zastosował trzymiesięczny areszt wobec 25-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego. 

Podkarpacie

694 rodzin z Podkarpacia otrzymało Szlachetną Paczkę

PODKARPACIE, POLSKA. Wolontariusze Szlachetnej Paczki w sobotę i niedzielę 7-8 grudnia ponownie zapukali do tysięcy domów w całej Polsce.

Podkarpacie

43-latek miał 4 promile jadąc samochodem. Zasnął na środku drogi

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który na środku drogi zatrzymał swojego volkswagena i uciął sobie drzemkę.

Podkarpacie

Trwa budowa obwodnicy Stalowej Woli i Niska [FOTO]

PODKARPACIE. Trwają prace budowlane związane ze stworzeniem 15-kilometrowej obwodnicy Niska i Stalowej Woli. 

Reklama