Rzeszów - Niedziela, 25.05.2025
Reklama

Leżał pijany na chodniku. Po przyjedzie policji okazało się, że 33-latek jest poszukiwany

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
NISKO. O zgubnym skutku alkoholu przekonał się wczoraj 33-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Mężczyzna pijany leżał na chodniku w Nisku. Okazało się, że jest poszukiwany.

Wczoraj przed godz. 22, mieszkaniec Niska zawiadomił policję o pijanej osobie leżącej na chodniku. Na miejscu policjanci zastali nietrzeźwego mężczyznę. Był w stanie upojenia alkoholowego, kontakt z nim był bardzo utrudniony.

Funkcjonariusze ułożyli go w pozycji bocznej i wezwali pogotowie. Mężczyzna nie posiadał poważniejszych obrażeń. W trakcie potwierdzania jego danych osobowych okazało się, że 33-letni mieszkaniec Stalowej Woli jest poszukiwany do odbycia kary.

Kiedy 33-latek wytrzeźwieje, zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę 10 miesięcy pozbawienia wolności.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu [18.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach i zgonach na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 560 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 2 osoby [15.03.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 567 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Tragedia na stawie w Zgodzie. Pod nastolatkami załamał się lód. Jeden nie żyje

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w weekend na stawie w Zgodzie koło Jarosławia. Pod trzema nastolatkami załamał się lód. Dwóm udało się uratować, trzeci – pomimo reanimacji – zmarł.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 31 osób [12.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zakażeń w tym roku [11.03.2021]

 PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach i zgonach na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 970 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 18 osób [10.03.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 976 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 189 w Rzeszowie.

Podkarpacie

Ptasia grypa na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W gminie Ostrów stwierdzono ognisko grypy ptaków. To pierwsze ognisko HPAI w 2021 r. w województwie podkarpackim.  

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 400 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 2 osoby [8.03.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 431 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 2 osób, miały choroby współistniejące.

Reklama