Rzeszów - Poniedziałek, 15.12.2025
Reklama

Leżał pijany na chodniku. Po przyjedzie policji okazało się, że 33-latek jest poszukiwany

Dodano: 26.08.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
NISKO. O zgubnym skutku alkoholu przekonał się wczoraj 33-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Mężczyzna pijany leżał na chodniku w Nisku. Okazało się, że jest poszukiwany.

Wczoraj przed godz. 22, mieszkaniec Niska zawiadomił policję o pijanej osobie leżącej na chodniku. Na miejscu policjanci zastali nietrzeźwego mężczyznę. Był w stanie upojenia alkoholowego, kontakt z nim był bardzo utrudniony.

Funkcjonariusze ułożyli go w pozycji bocznej i wezwali pogotowie. Mężczyzna nie posiadał poważniejszych obrażeń. W trakcie potwierdzania jego danych osobowych okazało się, że 33-letni mieszkaniec Stalowej Woli jest poszukiwany do odbycia kary.

Kiedy 33-latek wytrzeźwieje, zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę 10 miesięcy pozbawienia wolności.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 1236 nowych zakażeń. Rzeszów znów na czele [10.11.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny opublikował najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszego na DW987

PODKARPACIE. Pomimo reanimacji, nie udało się uratować życia 48-letniego mężczyzny, który został potrącony przez BMW.

Podkarpacie

12 ognisk koronawirusa na Podkarpaciu. Większość to DPS’y

PODKARPACIE. Największe ognisko występuje w DPS’ie w Foluszu w powiecie jasielskim, gdzie łącznie potwierdzono 99 przypadków zakażenia. Cały czas najwięcej zakażeń w naszym regionie pochodzi z tzw. transmisji poziomej (zakażenia rodzinne i...

Podkarpacie

Koronawirus. 1260 zakażeń, 706 wyzdrowień, 11 zgonów [9.11.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu potwierdzono dziś 1260 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 706 osób, zmarło 11 mieszkańców województwa.  

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 2000 zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w powiecie rzeszowskim [7.11.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 1946 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 877 osób, 27 zmarło.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń na Podkarpaciu [6.11.2020]

​PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 1707 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 

Podkarpacie

W Sanoku powstało trójwymiarowe przejście dla pieszych

PODKARPACIE. Trójwymiarowe pasy namalowano na ul. Kochanowskiego przy Szkole Podstawowej nr 1.

Podkarpacie

Podkarpacie gotowe na sezon zimowy

PODKARPACIE. Podczas briefingu prasowego, wojewoda podkarpacki Ewa Leniart zapewniła, że województwo podkarpackie jest dobrze przygotowane na okres zimowy.  

Reklama