Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Mazda uderzyła w drzewo. 18-letni mężczyzna zginął na miejscu

Dodano:

fot. KPP w Brzozowie
fot. KPP w Brzozowie
PODKARACIE. Do tragicznego wypadku doszło dziś rano, tuż po godz. 4:00 na drodze powiatowej w miejscowości Wara, w powiecie brzozowskim. Osobowa mazda uderzyła w drzewo. 18-letni mężczyzna zginął na miejscu, 16-letni pasażer trafił do szpitala. Policja ustala, kto kierował pojazdem.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, ustali wstępnie, że kierujący mazdą, na prostym odcinku drogi, prawdopodobnie z powodu niedostosowania prędkości do panujących warunków, zjechał z jezdni, uderzył w barierę energochłonną, a następnie w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd przełamał się na pół.

18-letni mężczyzna zginął na miejscu. W samochodzie jechał jeszcze 16-letni chłopak, który doznał poważnych obrażeń. Trafił on do szpitala w Brzozowie, a następnie został przetransportowany do Rzeszowa.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności, które pozwolą wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku oraz to, kto kierował samochodem.

Przez kilka godzin droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana. Kierowcy kierowani byli na objazdy.

 
Źródło: KPP w Brzozowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ponad 830 tys. zł na wsparcie filmów związanych z Podkarpaciem

PODKARPACIE. Ruszył nabór wniosków do piątej edycji konkursu na wsparcie produkcji filmowej Podkarpacki Regionalny Fundusz Filmowy 2021. Do rozdysponowania jest ponad 830 tys. zł.  Zgłoszenia trwają do 7 maja 2021 r.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejne zakażenia i zgony na Podkarpaciu [9.04.2021]

PODKARPACIE. Mamy najnowsze dane z Ministerstwa Zdrowia – ponad 100 zakażeń, blisko 1300 ozdrowieńców, 51 zgonów na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 60 osób [8.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 500 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 34 osoby [7.04.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 482 nowe przypadki koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [6.04.2021]

PODKARPACIE. Ponad 330 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 2 zgony na Podkarpaciu – wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Podkarpacie

Powołano konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie onkologii i hematologii dziecięcej

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie onkologii i hematologii dziecięcej. Został nim dr hab. n. med. Radosław Chaber.

Podkarpacie

Tragedia na Podkarpaciu. Matka zabiła dwoje dzieci, a potem popełniła samobójstwo

PODKARPACIE. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Kopki na Podkarpaciu. 41-letnia kobieta śmiertelnie raniła dwoje swoich dzieci, a następnie sama odebrała sobie życie.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1200 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 39 osób [31.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Reklama