Rzeszów - Sobota, 20.09.2025
Reklama

Medyka. Bus uderzył w naczepę ciężarówki, zginęły dwie osoby

Dodano: 10.10.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Przemyślu
fot. KMP w Przemyślu

PODKARPCIE. W nocy ze środy na czwartek na DK28 w Medyce, bus przewożący 7 pasażerów uderzył w samochód ciężarowy. W wypadku zginęły dwie osoby.

Informacja o wypadku wpłynęła do dyżurnego komendy policji w Przemyślu około godz. 4:00. Na miejsce zdarzenia skierowano służby ratownicze.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca busa marki Fiat z nieznanego powodu najechał na tył naczepy samochodu ciężarowego stojącego na jezdni. Busem podróżowało siedmioro obywateli Ukrainy. Dwie osoby wymagały pomocy medycznej i trafiły do szpitala. Niestety życia dwóch kolejnych - 45-letniej kobiety i 60-letniego mężczyzny, nie udało się uratować.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności, które pomogą ustalić szczegółowe przyczyny tego tragicznego zdarzenia.


Źródło: KMP w Przemyślu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wojewoda Podkarpacki apeluje o odwołanie imprez masowych

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart wystosowała apel do organizatorów i uczestników imprez masowych zakazujący ich organizacji, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Podkarpacie

Strażacy z Głogowa Małopolskiego zbierają na renowację wozu gaśniczego

Ochotnicza Straż Pożarna w Głogowie Małopolskim prowadzi zbiórkę pieniędzy na renowację wysłużonego samochodu gaśniczego. Potrzebują 4000 zł.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [9.03.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym lub w kwarantannie domowej jest 275 osób. 9 osób jest hospitalizowanych.

Podkarpacie

50 tys. rezerwistów dostanie wezwanie do wojska. 3 tys. dotyczyć będzie samego Podkarpacia

PODKARPACIE. W 2020 roku mają się odbyć ćwiczenia wojskowe, w których udział weźmie 3 tys. rezerwistów z województwa podkarpackiego. Łącznie w całym kraju  rozesłanych zostanie 50 tys. wezwań.

Podkarpacie

W Jarosławiu powstanie ponad 600 metrowy most

JAROSŁAW. 6 marca 2020 r. została podpisana umowa na stworzenie projektu mostu przez rzeke San w Jarosławiu wraz z nowym połączeniami drogowymi.

Podkarpacie

Zamknięto przychodnię w Przeworsku w związku z podejrzeniem koronawirusa

PRZEWORSK. W Przeworsku zamknięto przychodnię i poddano dezynfekcji w związku z podejrzeniem koronawirusa u jednego z pacjentów.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [6.03.2020]

Na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 188 osób, natomiast 9 jest hospitalizowanych.

Reklama