Rzeszów - Sobota, 06.12.2025
Reklama

Most w ciągu DK77 w Stalowej Woli do remontu

Dodano: 22.07.2020 r.

fot. GDDKiA Rzeszów
fot. GDDKiA Rzeszów
PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na remont mostu w ciągu drogi krajowej nr 77 w Stalowej Woli.

Zadaniem wykonawcy będzie zaprojektowanie i wykonanie robót remontowych polegających m.in. na zabezpieczeniu dźwigarów i strefy podparcia mostu przez rz. Jelonek w Stalowej Woli (DK77). Inwestycja realizowana będzie w systemie projektu-buduj.

Na czas realizacji robót wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu.

Postępowanie przetargowe trwa do końca lipca. Zakończenie robót zaplanowane jest w grudniu tego roku.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Kierowca samochodu był pijany

PODKARPACIE. Potrącony rowerzysta zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

Pożar w internacie w Trzcianie. Ewakuowano 232 osoby

PODKARPACIE. Strażacy o pożarze zostali poinformowani dzisiaj o godz. 1.30.

Podkarpacie

XVIII edycja Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza"

Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo przedsiębiorstw naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych.

Podkarpacie

Najpierw zadał kilka ciosów nożem w plecy, na koniec pozostawił go z wbitym ostrzem

DĘBICA. Za zarzucamy czyn podejrzanemu grozi od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Poszukiwany 20-latek zatrzymał samochód. Trafił na nieoznakowany radiowóz

LEŻAJSK. Kiedy zorientował się, że jest to nieoznakowany radiowóz, a w środku są policjanci zaczął uciekać.

Reklama