Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Na autostradzie A4 pasażerski mercedes uderzył w fotel wypoczynkowy

Dodano:

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
PODKARPACIE. Łańcuccy policjanci interweniowali w związku z niecodziennym zdarzeniem, do którego doszło w piątek w nocy, na autostradzie A4. Pasażerski Mercedes najechał na leżący na jezdni fotel wypoczynkowy. Na szczęście kierującemu, ani pasażerom nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło na nieoświetlonym odcinku autostrady w miejscowości Białobrzegi. Jak ustalili policjanci w kierunku Przeworska, pasażerskim mercedesem podróżowało dziewięciu obywateli Mołdawii.

W pewnym momencie kierowca zauważył leżący na jezdni przedmiot. Pomimo hamowania samochód uderzył w przeszkodę, którą okazał się fotel wypoczynkowy. Na szczęście, żaden z uczestników tego zdarzenia nie odniósł obrażeń.

Okazało się jednak, że nie była to jedyna przeszkoda, która tego dnia znalazła się na autostradzie. Kilometr dalej pracownicy obsługi autostrady zabezpieczyli kolejny fotel. Oba meble najprawdopodobniej wypadły z transportującego je pojazdu.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na autostradzie A4. Nie żyje 42-letni mieszkaniec Rzeszowa

PODKARPACIE. 86-letni kierowca audi, jadąc pod prąd, zderzył się z hyundiem, którym kierował 42-letni mieszkaniec Rzeszowa. Pomimo reanimacji, 42-latek zmarł.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Nowej Wsi. Nie żyje 50-letni kierowca tira

PODKARPACIE. Kierowca został zakleszczony we wraku pojazdu. Aby wydobyć mężczyznę z wnętrza zmiażdżonej kabiny, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego.

Podkarpacie

70-letni mężczyzna śmiertelnie potrącony na pasach

JAROSŁAW. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wczorajszego wypadku w Jarosławiu.

Podkarpacie

Strażacy podsumowali półmetek wakacji. Ponad 2000 interwencji

PODKARPACIE. Podkarpaccy strażacy podsumowali działania prowadzone w pierwszym miesiącu wakacji. Odnotowali ponad 2000 interwencji. Strażacki samochód wyjeżdżał do akcji średnio co 20 minut.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Intensywne opady deszczu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Alert dotyczy powiatów: dębickiego, kolbuszowskiego, mieleckiego, niżańskiego, ropczycko-sędziszowskiego, stalowowolskiego, Tarnobrzega i tarnobrzeskiego.

Podkarpacie

Włożył 6 małych kotów do kartonu i pozostawił je w polach. Mężczyzna usłyszał zarzuty

PODKARPACIE. 67-letni mieszkaniec Leżajska odpowie za znęcanie się nad zwierzętami.

Podkarpacie

Alert IMGW! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Ostrzeżenie obowiązuje w dniu 25.07.2023 w godz. 12:00 – 21:00.

Podkarpacie

9-latek na rowerze potrącony przez samochód. Interweniował śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło w miejscowości Przybówka w powiecie krośnieńskim. Życiu chłopca nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama