Rzeszów - Środa, 24.12.2025
Reklama

Na autostradzie A4 pasażerski mercedes uderzył w fotel wypoczynkowy

Dodano: 03.04.2019 r.

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
PODKARPACIE. Łańcuccy policjanci interweniowali w związku z niecodziennym zdarzeniem, do którego doszło w piątek w nocy, na autostradzie A4. Pasażerski Mercedes najechał na leżący na jezdni fotel wypoczynkowy. Na szczęście kierującemu, ani pasażerom nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło na nieoświetlonym odcinku autostrady w miejscowości Białobrzegi. Jak ustalili policjanci w kierunku Przeworska, pasażerskim mercedesem podróżowało dziewięciu obywateli Mołdawii.

W pewnym momencie kierowca zauważył leżący na jezdni przedmiot. Pomimo hamowania samochód uderzył w przeszkodę, którą okazał się fotel wypoczynkowy. Na szczęście, żaden z uczestników tego zdarzenia nie odniósł obrażeń.

Okazało się jednak, że nie była to jedyna przeszkoda, która tego dnia znalazła się na autostradzie. Kilometr dalej pracownicy obsługi autostrady zabezpieczyli kolejny fotel. Oba meble najprawdopodobniej wypadły z transportującego je pojazdu.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek pod Przeworskiem. Nie żyje motocyklista

PODKARPACIE. Do wypadku doszło około godz. 13:00 na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Gwizdaj w powiecie przeworskim. Motocyklista zderzył się z cysterną. Zginął na miejscu.

Podkarpacie

Estakada na S19 w Babicy pnie się w górę [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa scalanie dźwigarów stalowych estakady, która powstaje na odcinku drogi ekspresowej S19 Rzeszów Południe – Babica.

Podkarpacie

Wyrzucił małego kotka do śmietnika

PODKARPACIE. 77-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego odpowie za znęcanie się nad zwierzęciem. 

Podkarpacie

Jesienna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W dniach od 21 września do 3 października 2023 r.22 na terenie województwa podkarpackiego odbędzie się jesienna akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Silny deszcz z burzami

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące silnego deszczu z towarzyszącymi mu burzami, jaki prognozowany jest w południowej części województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Nowe pociągi dotarły na Podkarpacie

PODKARPACIE. Na Podkarpacie dotarło pięć z dwunastu nowych pociągów wyprodukowanych przez firmę Newag. Wczoraj na stacji Rzeszów Główny odbyło się uroczyste przekazanie pojazdów.

Podkarpacie

Rozpoczyna się budowa kolejnego odcinka S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Rusza budowa ponad 11-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 od węzła Babica do Jawornika. Koszt inwestycji to ponad 1 mld 200 tys. zł. Nową trasą pojedziemy za trzy lata.

Podkarpacie

Testy lewitujących pociągów na Podkarpaciu zakończone sukcesem [VIDEO]

PODKARPACIE. Firma Nevomo przedstawiła wyniki udanych testów potwierdzających możliwość lewitacji pociągów na istniejącej infrastrukturze kolejowej. Pociągi pasażerskie MagRail będą mogły docelowo osiągnąć prędkość do 550 km/h.

Reklama