Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Na autostradzie A4 zginął 34-latek. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne

Dodano:

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem na łańcuckim odcinku autostrady A4. Kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. W wyniku zdarzenia zginął 34-letni pasażer.

Do zdarzenia doszło około godz. 19:30, w Woli Dalszej, na pasie w kierunku Rzeszowa. Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Kierujący volkswagenem był trzeźwy.

Nie był to jedyny wypadek, do którego doszło wczoraj na łańcuckim odcinku autostrady. Po godz. 21 na jezdni w kierunku Przeworska doszło do kolejnego zdarzenia.

Kierująca oplem 23-latka, najprawdopodobniej zapatrzyła się na wypadek, który był po drugiej stronie autostrady i najechała na tył dostawczego renaulta. W wyniku zderzenia do szpitala trafiła kierująca oplem oraz pasażer samochodu dostawczego.

Przez kilka godzin łańcucki odcinek autostrady był nieprzejezdny.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W przemyskim szpitalu otwarto nowoczesne call center

PRZEMYŚL. Pod  numerem (16) 736 05 00, pacjenci mogą załatwić sprawy w 23 poradniach znajdujących się przy ul. Monte Cassino i Sportowej.

Podkarpacie

Czwórka mężczyzn pobiła 28-latka z Przemyśla. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności

PRZEMYŚL. Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem przy ul. Czarnieckiego w Przemyślu.

Podkarpacie

9 zastępów straży pożarnej gasiło pożar pensjonatu w Kalnicy

KALENICA. Trwa ustalanie przyczyn nocnego pożaru obiektu wypoczynkowego w Kalnicy. W akcji gaśniczej udział brało 9 zastępów straży pożarnej. Ewakuowano 18 osób.

Podkarpacie

Poważny wypadek w Jaworzu Górnym. Jednego z poszkodowanych przewieziono do szpitala helikopterem

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz.11 w Jaworzu Górnym.

Podkarpacie

Kobieta wezwała pogotowie ratunkowe, bo znajomy nie podał jej herbaty

LEŻAJSK. Za bezpodstawne wezwanie medyków poniesie odpowiedzialność przed sądem.

Podkarpacie

Rozpoczynają się konsultacje społeczne dot. rozkładu jazdy pociągów

PODKARPACIE. Nowy rozkład obowiązywał będzie od 8 grudnia br.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w powiecie niżańskim. Zginęła kobieta

PODKARPACIE. Do wypadku doszło 26 stycznia ok. godz. 7.40 w Jeżowem.

Reklama