Rzeszów - Sobota, 09.05.2026
Reklama

Na dębickim odcinku A4 kierowca miał na liczniku 248 km/h. Interweniowała grupa „Speed”

Dodano: 23.09.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
PODKARPACIE. Kierowca mercedesa stracił prawo jazdy na trzy miesiące i został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi. Mężczyzna na dębickim odcinku autostrady A 4, miał na liczniku ponad 248 km/h.

W ostatnim czasie zdecydowanym rekordzistą, jeżeli chodzi o przekroczenie prędkości, okazał się kierowca mercedesa. Dębickim odcinkiem autostrady A4, pędził z prędkością 248 km/h. Kierowca przekroczył prędkość o ponad 100 km/h.

53-latek nie tylko został ukarany wysokim mandatem i 10 punktami karnymi, ale także stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Zatrzymania dokonali policjanci z grupy „Speed”.

Bardzo niebezpieczną sytuacje zarejestrował także wideorejestrator nieoznakowanego bmw, w Woli Ocieckiej. Kierowca volkswagena, jadący drogą wojewódzką nr 986, wyprzedzał autobus na podwójnej linii ciągłej. 45-latek został ukarany mandatem i punktami karnymi. 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ptasia grypa na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W gminie Ostrów stwierdzono ognisko grypy ptaków. To pierwsze ognisko HPAI w 2021 r. w województwie podkarpackim.  

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 400 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 2 osoby [8.03.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 431 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 2 osób, miały choroby współistniejące.

Podkarpacie

Wypadek autokaru na A4 w Lutkowie. 5 osób zginęło na miejscu

PODKARPACIE. Autokar wiozący obywateli Ukrainy, wpadł do rowu. Autokarem podróżowało 57 osób, 5 zginęło na miejscu. Ranni trafili do podkarpackich szpitali.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarły 22 osoby [5.03.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1008 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. W samym Rzeszowie odnotowano 221 zakażeń. Zmarły 22 osoby, z których 21 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

941 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu [4.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 500 nowych zakażeń na Podkarpaciu [2.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

335 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zero zgonów [1.03.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 335 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Podkarpacie

Koronawirus. Duża liczba nowych zakażeń i zgonów na Podkarpaciu [27.02.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 684 osoby zakażone koronawirusem SARS-CoV-2, z czego 147 w Rzeszowie.

Reklama