Rzeszów - Wtorek, 13.05.2025
Reklama

Najechała na leżącego na jezdni mężczyznę. 37-latek zmarł

Dodano:

fot. KPP Sanok
fot. KPP Sanok
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedziele w Besku. Kierująca seatem najechała na pieszego. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do wypadku doszło w niedziele po godz. 14, w Besku. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 42-letnia kierująca seatem, skręcając z ul. Kolejowej w ul. Nadwisłocze najechała na leżącego na jezdni mężczyznę.

37-letni mieszkaniec powiatu sanockiego został przewieziony do szpitala, gdzie w wyniku doznanych obrażeń zmarł. Ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań.

Mieszkanka powiatu sanockiego, kierująca seatem, nie ucierpiała w zdarzeniu. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa.

Funkcjonariusze, pracujący na miejscu zdarzenia, sporządzili stosowną dokumentację, pozwalającą na wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Źródło: KPP Sanok
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zgonów od początku pandemii [14.11.2020]

PODKARPACIE. Dziś w województwie podkarpackim potwierdzono 1162 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

55-latek złamał obowiązek izolacji i chodził po ulicach

PODKARPACIE. Sąd zastosował 2-miesięczny areszt wobec 55-letniego mężczyzny, który naruszył obowiązek izolacji i opuścił tarnobrzeską noclegownię, w której miał przebywać.

Podkarpacie

Koronawirus. 1264 nowych zakażonych na Podkarpaciu. W Rzeszowie 187 przypadków [13.11.2020]

PODKARPACIE. Aktualna sytuacja epidemiologiczna SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Znamy Laureatów Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" 2020

PODKARPACIE. Już po raz dziewiętnasty Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim organizowało prestiżowy konkurs jakim jest „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. 

Podkarpacie

Premiera filmu "Podkarpackie to Ty. Fenomen miejsca. Fenomen ludzi"

PODKARPACIE. Osiem inspirujących historii o poszukiwaniu własnej tożsamości i swojego miejsca na ziemi. Poznajcie ludzi, którzy podjęli świadomą decyzję, aby pozostać właśnie tutaj, na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Będzie nowy most na Sanie. Połączy prawobrzeżną część Sanoka z centrum

PODKARPACIE. Sanok zyska nową przeprawę, która zastąpi ponad 40-letni most tymczasowy. Koszt inwestycji to blisko 64 mln zł.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 1300 nowych przypadków na Podkarpaciu [12.11.2020]

PODKARPACIE.  W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 1276 nowych zakażeń. Wyzdrowiało kolejne 899 osób. Zmarło 25 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. 1152 zakażenia, 792 wyzdrowienia, 15 zgonów [11.11.2020]

PODKARPACIE. Aktualna sytuacja epidemiologiczna SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Reklama