Rzeszów - Piątek, 07.11.2025
Reklama

Najechała na leżącego na jezdni mężczyznę. 37-latek zmarł

Dodano: 18.02.2020 r.

fot. KPP Sanok
fot. KPP Sanok
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedziele w Besku. Kierująca seatem najechała na pieszego. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do wypadku doszło w niedziele po godz. 14, w Besku. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 42-letnia kierująca seatem, skręcając z ul. Kolejowej w ul. Nadwisłocze najechała na leżącego na jezdni mężczyznę.

37-letni mieszkaniec powiatu sanockiego został przewieziony do szpitala, gdzie w wyniku doznanych obrażeń zmarł. Ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań.

Mieszkanka powiatu sanockiego, kierująca seatem, nie ucierpiała w zdarzeniu. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa.

Funkcjonariusze, pracujący na miejscu zdarzenia, sporządzili stosowną dokumentację, pozwalającą na wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Źródło: KPP Sanok
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tir najechał na tył busa w Niebylcu. Utrudnienia trwały cztery godziny

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś w Niebylcu.

Podkarpacie

Ok. 200 interwencji strażaków w związku z silnym wiatrem

PODKARPACIE. Pomimo silnych wiatrów, w nocy z 9 na 10 lutego, nikt nie odniósł obrażeń.

Podkarpacie

Zakładał swojej babci sznur na szyję. Teraz za znęcanie się nad nią grozi mu 8 lat więzienia

PODKARPACIE. Za fizyczne lub psychiczne znęcanie się nad osobą starszą, nieporadną, kodeks karny przewiduje karę od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Zwłoki kobiety znalezione w stawie. Ciało zauważył przechodzień

PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratury pracują na miejscu znalezienia zwłok kobiety.

Podkarpacie

Zderzenie tira z samochodem dostawczym. Dwie osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Do szpitala trafiły dwie osoby podróżujące fordem transitem.

Podkarpacie

Otwarto nową strzelnice. Przysłuży się straży granicznej

PRZEMYŚL. 6 lutego w komendzie Bieszczadzkiego oddziału SG w Przemyślu nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi.

Podkarpacie

Niemcy z największym kapitałem zagranicznym na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim w 2018 roku największy kapitał zagraniczny w podmiotach gospodarczych pochodził z Niemiec.

Reklama