Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

Najpierw potrącił rowerzystę, później wyszedł z samochodu i pieszo opuścił miejsce wypadku

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
PODKARPACIE. Kierowca bmw potrącił rowerzystę i oddalił się z miejsca zdarzenia. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 77, relacji Stalowa Wola – Tarnobrzeg. Na komisariat zgłosił się po rozmowie telefonicznej z policjantami. 26-latek wkrótce usłyszy zarzuty.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gorzycach, poszukiwali kierowcy osobowego bmw, który w sobotę wieczorem potrącił rowerzystę. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 77, relacji Stalowa Wola - Tarnobrzeg,  przy ul. Sandomierskiej w Gorzycach.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna kierujący bmw, jadąc w kierunku Stalowej Woli potrącił rowerzystę, który w tym czasie wjeżdżał na przejście dla pieszych.

W wyniku zderzenia kierowca bmw zjechał na pobocze, a następnie wjechał do rowu. Wyszedł z samochodu i pieszo odszedł z miejsca wypadku nie udzielając pomocy rannemu cykliście. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci oraz służby ratownictwa medycznego.
Kierujący jednośladem trafił do szpitala, pod opiekę lekarską. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania kierowcy bmw, ustalili tożsamość mężczyzny oraz adres jego zamieszkania, pod którym go nie zastali.
Reklama

 Stróże prawa skontaktowali się telefonicznie z mężczyzną. Po rozmowie z nimi, kierowca bmw zgłosił się na komisariat. 26-latek przyznał się policjantom do potrącenia rowerzysty, był trzeźwy. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające, aby dokładnie ustalić okoliczności i przebieg tego zdarzenia.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Trwa XIX edycja Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" 2020

Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo przedsiębiorstw naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych.

Podkarpacie

Koronawirus. 8 nowych przypadków na Podkarpaciu. Kolejna ofiara śmiertelna [23.06.2020]

PODKARPACIE. W szpitalu w Łańcucie zmarła 93-letnia pacjentka.

Podkarpacie

Podpisano umowę na rozbudowę DK28 Przemyśl-Medyka

​PODKARPACIE. Umowa na realizacje 7-kilometrowego odcinka podpisana. Koszt inwestycji to ponad 99 mln zł.

Podkarpacie

Ulewy na Podkarpaciu. Ponad 600 interwencji strażaków

PODKARPACIE. Zalane piwnice i drogi, połamane drzewa – to skutki intensywnych opadów deszczu w naszym regionie.

Podkarpacie

Ruszył nabór do Straży Granicznej na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Po pozytywnym ukończeniu procesu rekrutacji i szkoleń, młodzi strażnicy graniczni będą pełnić służbę w Korczowej, Medyce i w Budomierzu.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na DK28 w Moderówce. 1 ofiara śmiertelna, 5 osób rannych

PODKARPACIE. Utrudnienia na drodze krajowej nr 28 w Moderówce. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów. W wypadku zginął 20-latek, a 5 osób trafiło do szpitali.  

Podkarpacie

Koronawirus. 13 nowych przypadków, 3 ofiary śmiertelne [19.06.2020]

PODKARPACIE. Dziś potwierdzono 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Łączna liczba zakażonych to 529 osób. Kolejne 3 osoby zmarły.

Reklama