Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

Nie zapanował nad spadochronem. 27-latek upadł na murawę lotniska

Dodano:

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
KROSNO. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w sobotę na krośnieńskim lotnisku. Instruktor spadochronowy podczas lądowania doznał obrażeń i trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 14, na krośnieńskim lotnisku. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 27-letni instruktor spadochronowy podczas lądowania nie zapanował nad spadochronem i upadł na murawę lotniska.

W wyniku uderzenia 27-latek doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna był trzeźwy.

Na miejscu pracowali krośnieńscy policjanci oraz technik kryminalistyki. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.  
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 4 nowe przypadki, 2 osoby zmarły, 8 wyzdrowiało [13.04.2020 r.]

PODKARPACIE. Łącznie w naszym województwie mamy potwierdzone 225 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2

Podkarpacie

Koronawirus. 1 nowy zakażony, 8 wyzdrowień na Podkarpaciu [stan na 12.04.2020 r.]

W dniu dzisiejszym w województwie podkarpackim zanotowano tylko jeden przypadek zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

3 mosty na Podkarpaciu do remontu

GDDKiA ogłosiła przetarg na remont trzech mostów w ciągu dróg krajowych nr 9, 73 i 94. Prace remontowe mają zostać wykonane jeszcze w tym roku.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 5 nowych przypadków, 1 osoba zmarła

PODKARPACIE. Łącznie w naszym regionie potwierdzono 214 przypadków.

Podkarpacie

4500 kombinezonów ochronnych dla szpitali wojewódzkich

PODKARPACIE. To część zakupów w ramach programu walki z koronawirusem realizowanym z Regionalnego Programu Operacyjnego.

Podkarpacie

Koronawirus. 15 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [10.04.2020 r.]

PODKARPACIE. Mamy 15 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV2 w województwie podkarpackim, potwierdzonych testami. 3 kolejne osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 190 zakażonych na Podkarpaciu. Aktualne dane [9.04.2020 r.]

PODKARPACIE. Mamy 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV2 w województwie podkarpackim, potwierdzonych testami. Dziś łącznie zanotowano 14 przypadków.

Reklama