Rzeszów - Niedziela, 10.05.2026
Reklama

Nie zapanował nad spadochronem. 27-latek upadł na murawę lotniska

Dodano: 13.05.2019 r.

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
KROSNO. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w sobotę na krośnieńskim lotnisku. Instruktor spadochronowy podczas lądowania doznał obrażeń i trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 14, na krośnieńskim lotnisku. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 27-letni instruktor spadochronowy podczas lądowania nie zapanował nad spadochronem i upadł na murawę lotniska.

W wyniku uderzenia 27-latek doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna był trzeźwy.

Na miejscu pracowali krośnieńscy policjanci oraz technik kryminalistyki. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.  
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Zmiana organizacji ruchu na DK28 w Sieniawie. Powstanie tam nowy most

W związku z budową nowego mostu na DK28 w m. Sieniawa zmieniona została organizacja ruchu. Ruch został skierowany na objazd tymczasowy.

Podkarpacie

Koronawirus. 388 zakażonych na Podkarpaciu. Dziś 1 nowy przypadek

​PODKARPACIE. W powiecie przemyskim potwierdzono nowy przypadek zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Środki ochrony osobistej dla 5 podkarpackich placówek medycznych

PODKARPACIE. Trzy szpitale i dwa zakłady opiekuńczo-lecznicze otrzymają pomoc w związku z epidemią koronawirusa.

Podkarpacie

Rusza wiosenna akcja szczepienia lisów

PODKARPACIE. Od czwartku na terenie całego województwa rozpocznie się wiosenna akcja szczepień przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Kolejne punkty "drive thru" na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Pierwsze 9 punktów „drive thru” uruchomiono 11 maja. Teraz doszły kolejne dwa: w Lubaczowie i Sanoku. Usługę finansuje Narodowy Fundusz Zdrowia.

Podkarpacie

Nowy most w Mielcu oddany do użytku

PODKARPACIE.  Inwestycja o wartości blisko 44 mln zł jest już otwarta dla kierowców. Mieszkańcy Mielca zyskali drugi most na Wisłoce.

Reklama