Rzeszów - Piątek, 22.08.2025
Reklama

Nie żyje 33-latek. Najprawdopodobniej zatruł się czadem

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci młodego mężczyzny. 33-latek najprawdopodobniej zatruł się czadem.

Wczoraj, po godz. 23:00 dyżurny przemyskiej komendy potrzymał informację, z której wynikało, że 33 letni mieszkaniec miejscowości Cieplice, najprawdopodobniej zatruł się czadem.

Jak ustalili przybyli na miejsce zdarzenia funkcjonariusze, nieprzytomnego 33-latka znalazła żona w budynku gospodarczym. Kobieta wyciągnęła go na zewnątrz budynku, gdzie rozpoczęła jego reanimację, którą prowadziła do przyjazdu ratowników medycznych. Nieprzytomny mężczyzna trafił do leżajskiego szpitala. Niestety mimo starań personelu medycznego życia mężczyzny nie udało się uratować.

Jak ustalili strażacy, poziom stężenia tlenku węgla w pomieszczeniach budynku, znacznie przekraczał dopuszczalną normę. Policjanci wstępnie ustalili, że 33-latek zatruł się tlenkiem węgla w trakcie wykonywania prac w niewentylowanym pomieszczeniu gospodarczym.

Trwa ustalanie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Coraz więcej stulatków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Już 122 osoby z terenu woj. podkarpackiego pobierają z ZUS świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 300 zakażeń, 4 zgony [15.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 322 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 718 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [12.11.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 636 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Kolejne 504 osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 800 zakażeń, 19 zgonów [10.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 795 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 600 nowych zakażeń na Podkarpaciu [9.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 606 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 300 nowych zakażeń na Podkarpaciu [8.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 327 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 420 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano zgonów osób chorych na COVID-19.

Podkarpacie

Nocny wypadek na A4. Citroen uderzył w bariery

PODKARPACIE. 35-letnia kobieta kierująca citroenem, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bariery ochronne. W zdarzeniu ucierpiała jedna z pasażerek.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [5.11.2021]

PODKARPACIE. MZ potwierdziło 715 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 455 osób wyzdrowiało. Zmarło 9 osób. 

Reklama