Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Nie żyje 33-latek. Najprawdopodobniej zatruł się czadem

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci młodego mężczyzny. 33-latek najprawdopodobniej zatruł się czadem.

Wczoraj, po godz. 23:00 dyżurny przemyskiej komendy potrzymał informację, z której wynikało, że 33 letni mieszkaniec miejscowości Cieplice, najprawdopodobniej zatruł się czadem.

Jak ustalili przybyli na miejsce zdarzenia funkcjonariusze, nieprzytomnego 33-latka znalazła żona w budynku gospodarczym. Kobieta wyciągnęła go na zewnątrz budynku, gdzie rozpoczęła jego reanimację, którą prowadziła do przyjazdu ratowników medycznych. Nieprzytomny mężczyzna trafił do leżajskiego szpitala. Niestety mimo starań personelu medycznego życia mężczyzny nie udało się uratować.

Jak ustalili strażacy, poziom stężenia tlenku węgla w pomieszczeniach budynku, znacznie przekraczał dopuszczalną normę. Policjanci wstępnie ustalili, że 33-latek zatruł się tlenkiem węgla w trakcie wykonywania prac w niewentylowanym pomieszczeniu gospodarczym.

Trwa ustalanie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [27.01.2021]

PODKARPACIE. Potwierdzono 182 zakażenia, 79 ozdrowieńców, 10 zgonów.

Podkarpacie

100 mln zł na naprawę podkarpackich dróg

PODKARPACIE. 100 mln złotych z rządowych środków przeznaczone zostanie na remont dróg wojewódzkich, które ucierpiały podczas powodzi.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 130 nowych zakażeń na Podkarpaciu [26.01.2021]

​PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 136 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 3 osoby.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch samochodów i radiowozu. Zablokowana DW723 w Tarnobrzegu

PODKARPACIE. W Tarnobrzegu, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 723, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i policyjnego radiowozu. Droga jest zablokowana w obu kierunkach, policjanci kierują na objazdy. 

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [22.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowały najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Kto wykona dokumentacje dla budowy dwóch obwodnic na Podkarpaciu?

PODKARPACIE. Poznaliśmy oferty na wykonanie dokumentacji obwodnic: Miejsca Piastowego i Przemyśla, które powstaną w ramach programu „100 obwodnic”.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 15 osób [21.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 216 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Wyzdrowiało kolejne 136 osób, zmarło 15 mieszkańców województwa.  

Podkarpacie

Mocno powieje na Podkarpaciu, w porywach nawet do 90 km/h

PODKARAPACIE. IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z silnym wiatrem, który wystąpi w południowej części województwa podkarpackiego.

Reklama