Rzeszów - Wtorek, 17.03.2026
Reklama

Nietypowa interwencja policji. Pijany mężczyzna zawisł na płocie głową w dół

Dodano: 08.03.2019 r.

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wspólnie z ratownikami medycznymi udzielili pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. 40-latek zawisł na płocie głową w dół. Kiedy stracił przytomność wspólnie go reanimowali. Mężczyzna trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

6 lutego rano kolbuszowscy policjanci otrzymali niecodzienne zgłoszenie. Z przekazanych informacji wynikało, że w Mazurach, na płocie jednej z posesji zawisł mężczyzna zaczepiony za spodnie. Na miejscu policjanci zastali ratowników udzielających pomocy poszkodowanemu.

Z przekazanych przez nich informacji wynikało, że ściągnęli mężczyznę z płotu. Zaczepił się o spodnie i zwisał głową w dół. Dodali, że wyczuli od niego alkohol. Mężczyzna był wyziębiony, ale przytomny. Policjanci ustalili, że 40-letniego mieszkańca gminy Raniżów, zauważyli rano mieszkańcy Mazur i powiadomili służby ratunkowe.

W trakcie udzielania pomocy 40-latek nagle zaczął tracić przytomność. Policjanci pomogli ratownikom w reanimacji i kiedy mężczyzna odzyskał funkcje życiowe został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 929 nowych przypadków zakażenia na Podkarpaciu [3.11.2020]

PODKARPACIE. Minionej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 929 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało 570 osób, zmarło 12 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

65-latek zignorował kwarantannę i poszedł na badanie do szpitala

PODKARPACIE. 65-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, pomimo odbywania kwarantanny, opuścił swoje mieszkanie i udał się na badania do szpitala. Mężczyzna poniesie konsekwencje.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 1049 nowych zakażeń. Rzeszów na czele [2.11.2020]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych sanepidu, minionej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 1049 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało kolejne 465 osób, 13 zmarło.

Podkarpacie

Jechał motocyklem blisko 200 km/h w terenie zabudowanym

PODKARPACIE. 26-letni motocyklista odpowie za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 147 km/h!. 

Podkarpacie

Aktualne ogniska koronawirusa na Podkarpaciu [30.10.2020]

​PODKARPACIE. W województwie podkarpackim występuje obecnie 6 ognisk.

Podkarpacie

Zderzenie osobówki z ciężarówką w Cmolasie

PODKARPACIE. W Cmolasie doszło do zderzenia osobowego fiata z samochodem ciężarowym. Kierowca osobówki zginął na miejscu. 

Podkarpacie

Koronawirus. 1274 nowych zakażonych na Podkarpaciu. W Rzeszowie 155 przypadków [30.10.2020]

PODKARPACIE. Ostatniej doby zakażenie potwierdzono u 1274 mieszkańców województwa. Wyzdrowiało kolejne 488 osób, 14 zmarło.

Reklama