Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

Nietypowa interwencja policji. Pijany mężczyzna zawisł na płocie głową w dół

Dodano:

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wspólnie z ratownikami medycznymi udzielili pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. 40-latek zawisł na płocie głową w dół. Kiedy stracił przytomność wspólnie go reanimowali. Mężczyzna trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

6 lutego rano kolbuszowscy policjanci otrzymali niecodzienne zgłoszenie. Z przekazanych informacji wynikało, że w Mazurach, na płocie jednej z posesji zawisł mężczyzna zaczepiony za spodnie. Na miejscu policjanci zastali ratowników udzielających pomocy poszkodowanemu.

Z przekazanych przez nich informacji wynikało, że ściągnęli mężczyznę z płotu. Zaczepił się o spodnie i zwisał głową w dół. Dodali, że wyczuli od niego alkohol. Mężczyzna był wyziębiony, ale przytomny. Policjanci ustalili, że 40-letniego mieszkańca gminy Raniżów, zauważyli rano mieszkańcy Mazur i powiadomili służby ratunkowe.

W trakcie udzielania pomocy 40-latek nagle zaczął tracić przytomność. Policjanci pomogli ratownikom w reanimacji i kiedy mężczyzna odzyskał funkcje życiowe został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Alert IMGW! Silny wiatr i burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie drugiego stopnia w związku z prognozowanym silnym wiatrem na terenie całego województwa podkarpackiego. Spodziewane są również burze.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 600 zakażeń, 20 zgonów [16.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 617 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu, w tym 85 ponownych zakażeń. 

Podkarpacie

Kolejny odcinek Via Carpatia w realizacji. Powstanie ponad kilometrowa estakada

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na projekt i budowę drogi ekspresowej S19 na odcinku Babica – Jawornik.

Podkarpacie

Podkarpacka policja podsumowała „Trzeźwy poranek”. Skontrolowano ponad 28 tys. kierowców

PODKARPACIE. Zakończyły się dwudniowe działania policjantów na podkarpackich drogach, mające na celu eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. 

Podkarpacie

Dworzec kolejowy Stalowa Wola Rozwadów zostanie przebudowany

PODKARPACIE. Głównym celem przebudowy dwroca jest przywrócenie historycznego piękna elewacji budynku i podniesienie standardu obsługi podróżnych. 

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [15.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia, województwo podkarpackie znalazło się na przedostatniej pozycji pod względem liczby nowych zakażeń w kraju.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Tuszymie. Szynobus potrącił pieszego

PODKARPACIE. W Tuszymie w powiecie mieleckim szynobus potrącił pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu. Policja ustala jego tożsamość.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [14.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 308 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu, w tym 25 ponownych zakażeń. Wyzdrowiało 1481 osób. Nie odnotowano zgonów.  

Reklama