Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

Nocny wypadek na autostradzie A4. Pojazdy zapaliły się, jedna osoba ranna

Dodano: /

fot. Policja
fot. Policja

PODKARPACIE. Do groźnego wypadku doszło dziś w nocy na autostradzie A4 w województwie podkarpackim. Samochód dostawczy zderzył się z motorowerem. Obydwa pojazdy stanęły w płomieniach. Poważnie ranny został kierujący jednośladem.

Do zdarzenia doszło około godz. 1:00, na autostradzie A4, na wysokości miejscowości Kozodrza w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Z ustaleń policji wynika, że 61-letni obywatel Ukrainy, kierujący dostawczym nissanem, najprawdopodobniej uderzył w tył motoroweru, którym jechał 56-letni mieszkaniec powiatu dębickiego.

Po zderzeniu oba pojazdy zapaliły się. Kierujący jednośladem doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Kierowca nissana był trzeźwy.

Policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.


Źródło: KPP w Ropczycach
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Podkarpaciu

Już 18 listopada rusza 12. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - największego wydarzenia w Polsce promującego świadomy rozwój i aktywną postawę w każdej sferze życia.

Podkarpacie

Zmiany na podkarpackim odcinku A4. Wprowadzono polskie nazwy zagranicznych miast

PODKARPACIE. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury nazwy miast położonych w sąsiednich państwach będą podawane na znakach drogowych w języku polskim i w języku oryginalnym.

Podkarpacie

Symbolicznym wbiciem łopaty rozpoczęto budowę kolejnego odcinka trasy Via Carpatia

RZESZÓW. Planowane zakończenie robót na odc. S19 Zdziary-Rudnik nad Sanem (dł. ok. 9 km) to październik 2021 roku.

Podkarpacie

6 mln z puli 82 mln zł trafi do Ochotniczych Straż Pożarnych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu wnioski złożyło 1179 jednostek.

Podkarpacie

Motocyklista wypadł z drogi i stoczył się ze skarpy

POLAŃCZYK. Życia 45-latka nie udało się uratować.

Podkarpacie

Ukrainiec, poszukiwany w 190 krajach, wpadł na przejściu granicznym w Medyce

PODKARPACIE. Zatrzymany jest podejrzewany o morderstwo na Ukrainie.

Reklama