Rzeszów - Niedziela, 13.07.2025
Reklama

Nocny wypadek na autostradzie A4. Ranny 10-latek

Dodano:

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
ŁAŃCUT. Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na autostradzie A4 w Białobrzegach. W zdarzeniu ucierpiał 10-letni chłopiec, który trafił do szpitala.

Do wypadku doszło po godz. 1:00 w nocy. 44-letnia obywatelka Ukrainy, jechała skodą wraz z dwójką dzieci  w kierunku Rzeszowa. W pewnym momencie, kobieta straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bariery energochłonne po lewej stronie, odbiła się i następnie uderzyła w bariery po prawej stronie jezdni.

W wypadku ucierpiał 10-letni syn kierującej skodą. Na szczęście chłopiec nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Kierująca skodą była trzeźwa.  

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 220 nowych zakażeń [29.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 222 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 14 osób, z których 10 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstanie klaster kosmiczny. Podpisano list intencyjny

RZESZÓW. W podrzeszowskiej Jasionce podpisano list intencyjny, który daje zielone światło dla utworzenia klastra kosmicznego w województwie podkarpackim i realizacji projektu Satelitarnego Systemu Obserwacji Ziemi.

Podkarpacie

Koronawirus. Od 1 lutego otwarte galerie handlowe, muzea i galerie sztuki. Nie będzie godzin dla seniorów

POLSKA/PODKARPACIE. Większość obostrzeń obowiązujących do 31 stycznia 2021 r., zostanie przedłużonych do połowy lutego. Od 1 lutego nastąpią jednak zmiany w handlu i kulturze. Znikną również godziny dla seniorów.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Wzrost liczby zakażeń, zmarło 13 osób [28.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [27.01.2021]

PODKARPACIE. Potwierdzono 182 zakażenia, 79 ozdrowieńców, 10 zgonów.

Podkarpacie

100 mln zł na naprawę podkarpackich dróg

PODKARPACIE. 100 mln złotych z rządowych środków przeznaczone zostanie na remont dróg wojewódzkich, które ucierpiały podczas powodzi.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 130 nowych zakażeń na Podkarpaciu [26.01.2021]

​PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 136 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 3 osoby.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch samochodów i radiowozu. Zablokowana DW723 w Tarnobrzegu

PODKARPACIE. W Tarnobrzegu, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 723, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i policyjnego radiowozu. Droga jest zablokowana w obu kierunkach, policjanci kierują na objazdy. 

Reklama