Rzeszów - Piątek, 13.02.2026
Reklama

Nocny wypadek w powiecie przeworskim. 6 osób rannych

Dodano: 10.02.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Kisielowie / fot. KPP w Przeworsku
Wypadek w Kisielowie / fot. KPP w Przeworsku

PODKARPACIE. W Kisielowie w powiecie przeworskim doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów – Skody i Volkswagena. W wypadku rannych zostało 6 osób. Policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 21:00 w miejscowości Kisielów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobową Skodą, 28-letni mieszkaniec gminy Pawłosiów, z nieustalonych przyczyn na zakręcie drogi zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z busem marki Volkswagenem, kierowanym przez 59-letniego mieszkańca gminy Kańczuga.

W wynika zdarzenia rannych zostało 6 osób – kierowca i pasażer Skody oraz kierowca i trzech pasażerów Volkswagena. Poszkodowaniu zostali przetransportowani do szpitala.

Policjanci przebadali kierowców alkomatem. Obydwaj byli trzeźwi.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia i wykonali czynności, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KPP w Przeworsku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 315 nowych przypadków na Podkarpaciu [11.10.2020]

PODKARPACIE. Wyzdrowiało kolejne 94 osoby. Zmarło 4 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Zderzenie fiata z audi. Nie żyje 68-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Stalowej Woli. W wyniku zderzeniu fiata z audi, śmierć poniósł 67-letni kierujący fiatem. Do szpitala trafił także kierowca audi.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 347 zakażeń, 66 wyzdrowień, 3 zgony [10.10.2020]

PODKARPACIE.  „Mamy 5 300 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem” – informuje Ministerstwo Zdrowia. W województwie podkarpackim odnotowano dziś drugą najwyższą dobową liczbę zakażeń od początku pandemii.

Podkarpacie

Wmurowano kamień węgielny pod budowę nowego Oddziału Celnego w Przemyślu

PODKARPACIE. 6 października w podprzemyskich Krównikach wmurowano kamień węgielny pod budowę nowej siedziby Oddziału Celnego w Przemyślu.

Podkarpacie

Koronawirus. 368 nowych przypadków na Podkarpaciu. W Rzeszowie 64 zakażenia [9.10.2020]

PODKARPACIE. Padł kolejny rekord dobowej liczby zakażeń na Podkarpaciu. Dziś odnotowano 368 nowych przypadków. 

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny rekord zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej nowych przypadków w Rzeszowie [8.10.2020]

PODKARPACIE. Ponad 4200 zakażeń w kraju. Na Podkarpaciu 256 nowych przypadków. 

Podkarpacie

W Jarosławiu powstaje mural poświęcony bohaterom wojennym

PODKARPACIE. W Jarosławiu powstaje blisko 100-metrowy mural poświęcony lotnikom Ziemi Jarosławskiej walczącym w Polskich Siłach Powietrznych na Zachodzie podczas II Wojny Światowej.

Podkarpacie

Zarzut i areszt dla właściciela psa, który zagryzł 12-latka z Przemyśla

PODKARPACIE. 50-letni właściciel psów, które zaatakowały dwóch chłopców usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci jednego z nich. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Reklama