Rzeszów - Czwartek, 12.02.2026
Reklama

Nocny wypadek w powiecie przeworskim. 6 osób rannych

Dodano: 10.02.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Kisielowie / fot. KPP w Przeworsku
Wypadek w Kisielowie / fot. KPP w Przeworsku

PODKARPACIE. W Kisielowie w powiecie przeworskim doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów – Skody i Volkswagena. W wypadku rannych zostało 6 osób. Policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 21:00 w miejscowości Kisielów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobową Skodą, 28-letni mieszkaniec gminy Pawłosiów, z nieustalonych przyczyn na zakręcie drogi zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z busem marki Volkswagenem, kierowanym przez 59-letniego mieszkańca gminy Kańczuga.

W wynika zdarzenia rannych zostało 6 osób – kierowca i pasażer Skody oraz kierowca i trzech pasażerów Volkswagena. Poszkodowaniu zostali przetransportowani do szpitala.

Policjanci przebadali kierowców alkomatem. Obydwaj byli trzeźwi.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia i wykonali czynności, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KPP w Przeworsku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 41 zakażeń, 11 wyzdrowień na Podkarpaciu. W Rzeszowie 3 nowe przypadki [4.08.2020]

PODKARPACIE. Dziś w Polsce padł kolejny rekord. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 680 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Rozpoczęła się budowa nowej elektrociepłowni w Przemyślu

PODKARPACIE. Inwestycja zwiększy bezpieczeństwo energetyczne miasta i przyczyni się do poprawy jakości powietrza. Jej koszt to 29,4 mln złotych.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Brzyskach. Nie żyje 16-letni motocyklista

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w Brzyskach. Wg wstępnych ustaleń, 16-letni motocyklista stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w betonowy przepust.

Podkarpacie

Pijany motocyklista na holu

PODKARPACIE. Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 42-letni kierowca jednośladu, który był holowany przez audi.

Podkarpacie

Koronawirus. 42 nowe przypadki na Podkarpaciu. 3 osoby wyzdrowiały [3.08.2020]

PODKARPACIE. Blisko 1400 przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu od początku pandemii. Dziś odnotowano 42 nowe przypadki. Kolejne 3 osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

Koronawirus. 28 zakażeń, 15 wyzdrowień. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [31.07.2020]

PODKARPACIE. W ostatnim dniu lipca w województwie podkarpackim potwierdzono 28 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 15 osób.

Podkarpacie

Wybrano wykonawców remontu trzech mostów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Rzeszowski oddział GDDKiA wybrał wykonawców w przetargu na remont trzech mostów w ciągu dróg krajowych nr 9, 73 i 94. Prace remontowe mają zostać wykonane jeszcze w tym roku.

Podkarpacie

Musieli wybić szybę, aby wydostać 4-miesięczne dziecko

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło na jednej ze strzyżowskich ulic.

Reklama