Rzeszów - Środa, 11.02.2026
Reklama

Nocny wypadek w powiecie przeworskim. 6 osób rannych

Dodano: 10.02.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Kisielowie / fot. KPP w Przeworsku
Wypadek w Kisielowie / fot. KPP w Przeworsku

PODKARPACIE. W Kisielowie w powiecie przeworskim doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów – Skody i Volkswagena. W wypadku rannych zostało 6 osób. Policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 21:00 w miejscowości Kisielów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobową Skodą, 28-letni mieszkaniec gminy Pawłosiów, z nieustalonych przyczyn na zakręcie drogi zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z busem marki Volkswagenem, kierowanym przez 59-letniego mieszkańca gminy Kańczuga.

W wynika zdarzenia rannych zostało 6 osób – kierowca i pasażer Skody oraz kierowca i trzech pasażerów Volkswagena. Poszkodowaniu zostali przetransportowani do szpitala.

Policjanci przebadali kierowców alkomatem. Obydwaj byli trzeźwi.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia i wykonali czynności, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KPP w Przeworsku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zderzenie trzech ciężarówek na DK 19 w Zboiskach. Utrudnienia w ruchu

PODKARPACIE. Krośnieńska policja informuje o utrudnieniach w ruchu na odcinku drogi krajowej nr 19 w miejscowości Zboiska. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów ciężarowych. Utrudnienia mogą potrwa do godz. 11:00.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW. Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia, z związku z burzami jakie prognozowane są na Podkarpaciu. Alert dotyczy 22 powiatów.

Podkarpacie

Wiosenna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W dniach od 18 do 26 kwietnia 2024 r. na terenie województwa podkarpackiego odbędzie się wiosenna akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

Podkarpacie

Budimex wyremontuje odcinek DW 988 Czudec - Zaborów

PODKARPACIE. 54 mln zł będzie kosztowała rozbudowa fragmentu drogi wojewódzkiej nr 988 na odcinku Czudec – Zaborów. Inwestycję zrealizuje wyłoniona w przetargu firma Budimex. Prace trwać będą 2,5 roku. 

Podkarpacie

Alert IMGW! W środę silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w południowej części województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Wypadek w Białobrzegach. Dwie osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w piątek w Białobrzegach, w powiecie łańcuckim. Zderzyły się dwa samochody osobowe.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na DW871 w Grębowie. Nie żyje 24-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dziś rano w Grębowie. 24-letni kierowca volkswagena zderzył się z pojazdem ciężarowym. Młody mężczyzna zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

W środę kolejne protesty rolników. Lista utrudnień na drogach Podkarpacia

PODKARPACIE. Na środę, 20 marca rolnicy zapowiedzieli kolejną falę protestów. W związku z tym w wielu miejscach na drogach Podkarpacia, wystąpią utrudnienia w ruchu. Policja opublikowała listę miejsc, w których planowane są...

Reklama