Nowe przypadki koronawirusa na Podkarpaciu. Zakażonych 12 osób [25.06.2020]
Dodano: 25.06.2020 r.
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. W województwie podkarpackim mamy 12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Łącznie do te pory potwierdzono 589 przypadków, 352 osoby wyzdrowiały, zmarło 50 osób.
Nowe przypadki to:
5 osób z powiatu jarosławskiego (starsza kobieta hospitalizowana; młoda kobieta i mężczyzna , kobieta w sile wieku i starszy mężczyzna,
3 osoby z powiatu sanockiego starsza kobieta i mężczyzna oraz nastolatka,
2 osoby z Przemyśla – młody mężczyzna i starsza kobieta
2 osoby z powiatu przeworskiego – kobieta i mężczyzna w sile wiekuWszystkie te osoby przebywają w izolacji.
PODKARPACIE. 62-letni mężczyzna zmarł na skutek obrażeń, jakie odniósł w wyniku przewrócenia się na hulajnodze. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
PODKARPACIE. Jak wynika z danych ZUS, w województwie podkarpackim jest 111 stulatków – tyle osób pobiera świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat.
PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, w Rudzie Różanieckiej w powiecie lubaczowskim. Kierowca peugeota wpadł do rowu. Mężczyzna zginął na miejscu, pasażerka trafiła do szpitala.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz