Rzeszów - Piątek, 20.06.2025
Reklama

Nowy rozkład jazdy Polregio. Od lutego 2025 r. połączenie Rzeszowa z Bieszczadami

Dodano: /

fot. Materiały prasowe Polregio
fot. Materiały prasowe Polregio

PODKARPACIE. Spółka Polregio ogłosiła zmiany w rozkładzie jazdy. Korekta obejmie wszystkie województwa, w których kursują pociągi przewoźnika, w tym również podkarpackie. Nowością będzie m.in. bezpośrednie połączenie Rzeszowa z Bieszczadami.

Więcej tras, nowe i powracające po przerwie relacje, nowe przystanki i częstsze połączenia – to główne zmiany związane z nowym rozkładem jazdy pociągów POLREGIO. W województwie podkarpackim korekta rozkładu obejmie następujące zmiany:

Od 15 grudnia wydłużona zostanie relacja jednej pary pociągów ze stacji Dębica do stacji Czechowice-Dziedzice, obecnie kursującej do Oświęcimia.

Przewoźnik zapowiedział również uruchomienie długo wyczekiwanego, bezpośredniego połączenia Rzeszowa z Bieszczadami. To wystartuje 22 lutego 2025 r. Pociąg będzie kursował w weekendy jako przyspieszony REGIO w relacji Rzeszów Główny–Ustrzyki Dolne–Rzeszów Główny.

Reklama

Od 10 marca 2025 r. dodatkowo w dni robocze będzie również kursować jedna para pociągów w relacji Rzeszów Główny–Ustrzyki Dolne–Rzeszów Główny oraz Rzeszów Główny–Sanok–Rzeszów Główny.

Zmiany nastąpią również w Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej. Zwiększy się częstotliwość kursowania pociągów z Rzeszowa Głównego do Dębicy, Strzyżowa nad Wisłokiem i Kolbuszowej.

Bez zmian pozostanie natomiast połączenie stolicy Podkarpacia z lotniskiem w Jasionce. Tak jak do tej pory, realizowanych będzie 13 par codziennych kursów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Zarębkach. Nie żyje 35-letni motocyklista

PODKARPACIE. 35-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i najprawdopodobniej uderzył w barierę ochronną. Mimo udzielonej pomocy, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Kolejna ofiara wody w powiecie leżajskim

PODKARPACIE. 60-letni mężczyzna utonął w zbiorniku wodnym w Przychojcu.

Podkarpacie

Tragedia w Leżajsku. W zbiorniku melioracyjnym utonął 24-latek

LEŻAJSK. 24-letni mężczyzna utonął nad tzw. Florydą. Jest pierwszą w tym sezonie ofiarą wody w powiecie leżajskim.

Podkarpacie

Upały na Podkarpaciu, nawet 37 stopni. IMGW wydał ostrzeżenie

PODKARPACIE. IMGW wydał ostrzeżenie 3 stopnia (najwyższe) dotyczące upałów na terenie województwa podkarpackiego. W niektórych miejscach termometry pokażą nawet 37 stopni Celsjusza.

Podkarpacie

Odnowiona Oranżeria i Ujeżdżalnia w Muzeum - Zamku w Łańcucie dostępna dla turystów

ŁAŃCUT. W Muzeum - Zamku w Łańcucie otwarto Centrum Edukacji Tradycji im. Jana Potockiego.

Podkarpacie

Otwarcie kolejki linowej i ośrodka PKL w Solinie już w lipcu. Znamy cennik

PODKARPACIE. Nowa atrakcja turystyczna w Solinie zostanie otwarta w lipcu. Już wkrótce ruszy rezerwacja biletów na podróż koleją gondolową. Ogłoszono ceny atrakcji w ośrodku PKL.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na torach. Nie żyje 41-latek

PODKARPACIE. 41-letni mężczyzna zginął pod kołami pociągu. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 26 czerwca po godz. 3:00 w miejscowości Tryńcza.

Reklama