Rzeszów - Piątek, 10.07.2026
Reklama

Ostrzeżenie IMGW. Gęste mgły na Podkarpaciu, widzialność do 200 m

Dodano: 07.10.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl / SI
fot. Archiwum RESinet.pl / SI

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed gęstymi mgłami, które wystąpią na Podkarpaciu. Miejscami widzialność będzie mocno ograniczona.

W nocy z wtorku na środę oraz w środę w godzinach porannych województwo podkarpackie spowije gęsta mgła. Jak prognozują synoptycy, w trakcie występowania zjawiska, miejscami widzialność będzie mocno ograniczona i może wynieść poniżej 200 m.

Alert obowiązuje od godz. 22:00 (7.10) do godz. 9:00 (8.10) i dotyczy wszystkich powiatów na terenie naszego województwa.

Szczególną uwagę i ostrożność powinni zachować kierowcy pojazdów i dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska oszacowano na 80%.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [3.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 413 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 29 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Nowe radiowozy za ponad 1 mln zł dla podkarpackiej Policji

PODKARPACIE. Dziewięć nowych pojazdów trafi w tym tygodniu do komend, komisariatów i posterunków Policji na Podkarpaciu. Łączna wartość samochodów ro ponad 1,1 mln zł.

Podkarpacie

Dziś w nocy nawet -16 stopni Celsjusza na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie odnośnie mrozu jaki spodziewany jest dziś w nocy w kilku powiatach województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Tragiczne zdarzenie na A4. Nie żyje 57-latek

PODKARPACIE. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do którego doszło w nocy z 1 na 2 grudnia br. na autostradzie A4.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 500 nowych przypadków na Podkarpaciu [2.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 518 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 31 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [1.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 346 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 20 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. Duży spadek liczby zakażeń i zgonów [30.11.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 201 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 7 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Wyjechał rowerem wprost przed jadącą osobówkę. Zginął na miejscu

PODKARPACIE. 55-letni rowerzysta zderzył się z samochodem osobowym. Mężczyzna zginął na miejscu.

Reklama