Rzeszów - Wtorek, 09.09.2025
Reklama

Ostrzeżenie przed gęstą mgłą. Pojawi się przed północą

Dodano: 16.01.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed gęstą mgłą na obszarze wszystkich powiatów w województwie podkarpackim.

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozują wystąpienie gęstej mgły na terenie Podkarpacia, ograniczającej widzialność do 100 m. Problemy z widocznością mogą się rozpocząć od godz. 23:00 dnia 16.01.2020 i potrwają do godz. 09:00 dnia 17.01.2020.

Powyższe ostrzeżenie zostało wydane dla powiatu bieszczadzkiego, brzozowskiego, jarosławskiego, jasielskiego, kolbuszowskiego, krośnieńskiego, leskiego, leżajskiego, lubaczowskiego, łańcuckiego, przemyskiego, przeworskiego, ropczycko-sędziszowskiego, rzeszowskiego, sanockiego i strzyżowskiego.

Ostrzeżenie podzielono na dwie części. Druga z nich mówi o wystąpieniu gęstej mgły, już od godz. 21:30 dnia 16.01.2020 do godz. 09:00 dnia 17.01.2020, w powiecie dębickim, mieleckim, niżańskim, stalowowolskim i tarnobrzeskim.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ukradł psa, którego wartość wynosiła ok. 1000 zł. Grozi mu 5 lat więzienia

JAROSŁAW. Początkiem lutego, mężczyzna ukradł psa rasy york terrier czekającego przed sklepem na właścicielke.

Podkarpacie

Silne wiatry na Podkarpaciu. 135 interwencji strażaków

PODKARPACIE. Obyło się bez ofiar śmiertelnych.

Podkarpacie

Pożar na Podkarpaciu. Zginęły dwie osoby

PODKARPACIE. 20 lutego na terenie województwa podkarpackie dwie osoby straciły życie w wyniku pożarów.

Podkarpacie

Rozpoczęto budowę kolejnego odcinka S19

Inwestycja warta ponad 272 mln zł ma być gotowa w 2022 roku. 

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Nisku. Kierowca peugeota wjechał pod tira

NISKO. Do wypadku doszło ok. godz. 7.30 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 19 w Nisku z ul. Rzeszowską.

Podkarpacie

Ambasador Izraela gościł na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Alexander Ben Zvi  przyjechał na Podkarpacie w związku z wręczenia medalu "SPR Sprawiedliwy wśród Narodów Świata".

Podkarpacie

Ścieżka rowerowa z Soliny do Zakopanego o długości ok. 256 km? Trwa zbiórka podpisów

PODKARPACIE. Trasa rowerowa z Soliny do Zakopanego będzie miała długość ok. 256 km.

Podkarpacie

162 km/h w obszarze zabudowanym

PODKARPACIE. O 112 km/h przekroczył prędkość w terenie zabudowanym 29-letni kierowca volvo.

Reklama