Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Palił marihuanę, mając pod opieką troje dzieci

Dodano:

fot. KMP Tarnobrzeg
fot. KMP Tarnobrzeg
PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który w trakcie sprawowania opieki nad trójką swoich dzieci palił marihuanę. Dzieci w wieku od 2,5 do 14 lat, trafiły pod opiekę matki.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w gminie Grębów. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że mieszkaniec Stalów, który opiekuje się swoimi dziećmi, może być pod wpływem środków odurzających.

Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres. Na miejscu zastali 42-letniego mężczyznę, z którym przebywało troje dzieci: 2,5-letni chłopiec i dwie dziewczynki w wieku 5 i 14 lat. Jak informuje Policja, „mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany”, a w jednym z pomieszczeń mundurowi wyczuli charakterystyczny zapach marihuany.  

W kuchni policjanci natrafili na młynek do mielenia suszu roślinnego. W domu znaleźli również marihuanę.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Dzieci przekazano pod opiekę matki.
 
 
Źródło: fot. KMP Tarnobrzeg
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

3 osoby zginęły w dwóch wypadkach na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Widełce zginął pieszy potrącony przez renault, z kolei w Brzózie Królewskiej doszło do zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym - zginęli dwaj młodzi mężczyźni.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 300 nowych zakażeń na Podkarpaciu [15.12.2020]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 306 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 7 osób, z których 5 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu. Zmarło 3 osoby [14.12.2020]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 180 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 3 mieszkańców województwa; wszyscy mieli choroby współistniejące.

Podkarpacie

Kolejne respiratory dla podkarpackich placówek medycznych

PODKARPACIE. 14 nowych respiratorów trafi do podkarpackich szpitali i rzeszowskiego pogotowia ratunkowego. Sprzęt o wartości ponad 586 tys. zł zasponsorowały Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 400 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [10.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 406 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 33 osoby.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Opady marznące i gołoledź na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia przed marznącymi opadami. Alarm dotyczy całego Podkarpacia.

Podkarpacie

Coraz mniej studentów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. O blisko 2 % spadła liczba studentów na Podkarpaciu w 2019 roku w porównaniu z 2018 rokiem.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 250 nowych przypadków na Podkarpaciu. Zmarło 33 osoby [9.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 253 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 33 mieszkańców województwa; 26 z nich miało choroby współistniejące.

Reklama