Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Palił marihuanę, mając pod opieką troje dzieci

Dodano: 04.02.2021 r.

fot. KMP Tarnobrzeg
fot. KMP Tarnobrzeg
PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który w trakcie sprawowania opieki nad trójką swoich dzieci palił marihuanę. Dzieci w wieku od 2,5 do 14 lat, trafiły pod opiekę matki.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w gminie Grębów. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że mieszkaniec Stalów, który opiekuje się swoimi dziećmi, może być pod wpływem środków odurzających.

Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres. Na miejscu zastali 42-letniego mężczyznę, z którym przebywało troje dzieci: 2,5-letni chłopiec i dwie dziewczynki w wieku 5 i 14 lat. Jak informuje Policja, „mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany”, a w jednym z pomieszczeń mundurowi wyczuli charakterystyczny zapach marihuany.  

W kuchni policjanci natrafili na młynek do mielenia suszu roślinnego. W domu znaleźli również marihuanę.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Dzieci przekazano pod opiekę matki.
 
 
Źródło: fot. KMP Tarnobrzeg
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 1152 zakażenia, 792 wyzdrowienia, 15 zgonów [11.11.2020]

PODKARPACIE. Aktualna sytuacja epidemiologiczna SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Odsłonięto mural upamiętniający Orlęta Przemyskie

PODKARPACIE. W przeddzień Święta Niepodległości, w Przemyślu odsłonięto mural poświęcony Orlętom Przemyskim.

Podkarpacie

Nie żyje gitarzysta mieleckiego zespołu Mr. Pollack

PODKARPACIE. W wieku 53 lat zmarł wirtuoz gitary – Jacek Polak, gitarzysta mieleckiego zespołu Mr. Pollack, określany mianem „Paganini gitary”.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 1236 nowych zakażeń. Rzeszów znów na czele [10.11.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny opublikował najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszego na DW987

PODKARPACIE. Pomimo reanimacji, nie udało się uratować życia 48-letniego mężczyzny, który został potrącony przez BMW.

Podkarpacie

12 ognisk koronawirusa na Podkarpaciu. Większość to DPS’y

PODKARPACIE. Największe ognisko występuje w DPS’ie w Foluszu w powiecie jasielskim, gdzie łącznie potwierdzono 99 przypadków zakażenia. Cały czas najwięcej zakażeń w naszym regionie pochodzi z tzw. transmisji poziomej (zakażenia rodzinne i...

Podkarpacie

Koronawirus. 1260 zakażeń, 706 wyzdrowień, 11 zgonów [9.11.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu potwierdzono dziś 1260 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 706 osób, zmarło 11 mieszkańców województwa.  

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 2000 zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w powiecie rzeszowskim [7.11.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 1946 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 877 osób, 27 zmarło.

Reklama