Pędził autostradą A4 blisko 250 km/h. Był pod wpływem
Dodano: 23.11.2020 r.
Na zdj. Kadr z nagrania z kamery policyjnego wideo rejestratora
PODKARPACIE. 23-letni kierowca bmw jechał łańcuckim odcinkiem autostrady A4 blisko 250 km/h. Co więcej, mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu i prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków.
Policjanci z rzeszowskiego oddziału grupy SPEED zatrzymali kierowcę bmw, który jechał łańcuckim odcinkiem autostrady A4 248 km/h. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę przed godz. 8:00. Samochód zmierzał w kierunku Łańcuta. Kierowca jechał całą szerokością jezdni, nie sygnalizował również zmian pasów ruchu.
Samochód został zatrzymany na pobliskim MOP-ie. Za kierownicą siedział 23-letni mieszkaniec województwa śląskiego. W aucie znajdowali się również dwaj pasażerowie. Wszyscy byli pod widocznym działaniem alkoholu.
Badanie alkomatem wykazało u kierowcy prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Zachowanie mężczyzny wskazywało, że może być on również pod wpływem środków odurzających. Wstępne badanie testerem narkotykowym potwierdziło podejrzenia policjantów.
Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Pobrano mu również krew do badań na zwartość alkoholu i środków odurzających. Mężczyzna stracił prawo jazdy.
Po wytrzeźwieniu 23-letni mieszkaniec województwa śląskiego usłyszy zarzuty.
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 67 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 24 osoby. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.
PODKARPACIE. Zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad psem usłyszała 67-letnia kobieta (mieszkanka powiatu krośnieńskiego), która ciągnęła po jezdni zwierzę przywiązane do haku holowniczego jej samochodu. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.
PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 34 nowe zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 45 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.
PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 51 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarły 4 osoby; wszystkie miały choroby współistniejące wraz z Covid-19.
PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny ostrzega przed fałszywymi SMS-ami, których odbiorcy informowani są o nałożeniu na nich kwarantanny.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz